UltaHost nedir? UltaHost'un Sağladığı Hizmetler

UltaHost, harika özelliklere sahip web barındırma şirketlerinden biridir. UltaHost, müşterilerinin projelerini veya sitelerini dünya çapında web'e (WWW) yerleştirmelerini ve sürdürmelerini sağlayan makul bir fiyata etkili bir web barındırma hizmeti sunar. Müşterilerinin barındırma hizmeti ile olumlu bir deneyim yaşamaları için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışır - bu nedenle popüler web barındırma platformlarından biridir. 

UltaHost nedir? UltaHost'un Sağladığı Hizmetler
UltaHost Hizmetleri

 

UltaHost'un misyonu ve vizyonu 

UltaHost, güvenilir, kullanışlı ve uygun fiyatlı barındırma hizmetleri sunarak küçük kişisel bloglardan karmaşık sitelere kadar birçok web sitesine güç sağlar. UltaHost, yıllık en az% 99,5 oranında güvenilir ve istikrarlı bir barındırma işlemi sağlar. Müşterilerine çeşitli ürün ve hizmetler hakkında tam ve zamanında rehberlik eder ve tavsiyelerde bulunur. Ek olarak, UltaHost, barındırma işlevlerini  açısından barındırma hizmetlerini genişletir ve aranan ve rekabetçi barındırma hizmetlerinin sayısını artırır. Ayrıca UltaHost, pazar ve işbirliği yapan ortaklar tarafından talep edilen ek ürünler yaratır. 

 

UltaHost Stratejisi 

UltaHost, müşterileri için verimli web sitesi barındırma hizmetleri sağlamak için yüksek kaliteli modern ekipman ve yüksek düzeyde hizmetler ve yüksek performanslı iletişim kanalları sağlayabilen büyük veri merkezlerini kullanır. Sunucuları, projenizi veya sitenizi geliştirmek ve bakımını yapmakla ilgili maliyetleri azaltmanıza olanak tanıyan son teknoloji yazılımlarla iyi bir şekilde donatılmıştır. Elektronik ticaret (e-ticaret) için UltaHost'un sunduğu hizmetlerin listesi, yani çevrimiçi mağazalarınızı barındırmaktan işinizi tam olarak organize etmeye ve ürünlerinizi internet üzerinden satmak için bir sistem oluşturmaya kadar genişlemeye devam ediyor. Bu hizmetler, hem yeni gelenlere (internet pazarına yeni başlayan müşteriler) hem de internet üzerinden ödeme almak için sistemlerini oluşturmak gibi internet pazarının tam bir organizasyonuna ihtiyaç duyan müşterilere hizmet etmek için iyi tasarlanmıştır. Ayrıca, UltaHost hizmetleri Rusya, Ukrayna,  Beyaz Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Portekiz, İngiltere, İrlanda, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri ile sınırsız olarak çeşitli ülkelerde her geçen gün artmaktadır. 

 

UltaHost Hizmetleri 

Burada, UltaHost'un işletmenizi veya kişisel web sitenizi kurmak ve işletmek için sağladığı bazı önemli hizmetleri sunuyorum. 

  

Adanmış sunucu 

  UltaHost Adanmış Sunucu  , bir kullanıcı diğer istemcilere güvenmeden tüm sunucuyu yönetebilir ve sunucu özelliğini kendi ihtiyaçlarına göre kullanabilir. Basit bir benzetme, garajı ve açık alanı olan bir eve sahip olmak gibidir, ancak komşularınızla erişime veya paylaşıma izin vermez. Daha da önemlisi, özel olarak ayrılmış sunucunun Yöneticisi yazılıma ve donanıma tam erişim elde eder - bu da işletim ve dosya sistemlerinin kontrolünün sizde olduğu anlamına gelir ve gerekirse ek- donanım satın alabilirsiniz. Bu tür barındırma benzersizdir ve hepsi çok fazla kaynak gerektiren bir oyun sunucusu, sosyal ağ- platformu, bankacılık sitesi, büyük bir çevrimiçi mağaza veya uygulama için gereklidir. 

 

Paylaşılan Evsahipliği 

UltaHost, ayrı ayrı kiralanabilen çeşitli bölümlere ayrılan Paylaşılan Evsahipliği   hizmetleri sağlar. Örneğin, birkaç yüz- kullanıcı sitelerini aynı anda bir sunucuda bulabilir. Birisi sunucuyu çok fazla kullanırsa, diğer istemcilerin sitelerinin etkilenebileceği doğru olsa da, UltaHost, bu kullanıcının RAM veya hızını sınırlamak için kısıtlamalar getirerek bu sorunu önler. Paylaşılan barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı endişelenmenize gerek yok. Aslında, çoğu site tüm bir sunucunun tüm kaynaklarına ihtiyaç duymadığından, küçük projeler için en iyi çözümdür. Bir kartvizit sitesi, bir promosyon sayfası, bir portföy, kişisel bir blog ve küçük bir çevrimiçi mağaza için çok uygundur 

 

Sanal Özel Sunucu (VPS) 

UltaHost'un bir başka harika özelliği de Sanal Özel Sunucu VPS barındırma   sağlanmasıdır. Genellikle bu tür bir sunucu çeşitli bağımsız bölümlere ayrılır ve ayrı olarak kiralanır. Yani, hepsi tek bir fiziksel sunucuda birkaç düzinelerce sanal hizmet olabilir. Başka bir deyişle, bir VPS, her evin komşularının olduğu, ancak her ailenin ayrı bir girişi ve ön bahçesinin olduğu bir özel evler kompleksiyle karşılaştırılabilir. Fiziksel sunucuda birkaç sunucu bulunsa bile, her sunucu diğerlerinden izole edilmiştir, bu nedenle bir sanal sunucu çok fazla kaynak tüketirse, diğer kullanıcıları etkilemeyecektir. Bu özelliğin bir sonucu olarak, bu tür bir barındırma, bir çevrimiçi mağaza, çok sayıda ziyaretçinin bulunduğu bir forum, bir uygulama veya müşterilerin ve çalışanların hesaplarının veya kişisel e-postalarının bulunduğu bir kurumsal site için uygundur. 

 

Güvenli Yuva Katmanı (SSL) Sertifikası 

Bir SSL sertifikası, kullanıcıların kişisel bilgilerini korumanın bir yoludur. Tarayıcının adres çubuğundaki yeşil bir kilit ve HTTPS protokolü, SSL sertifikasına sahip tüm siteleri gösterir. Bu, sitenin çevrimiçi işlem yapmak için şifrenizi veya banka kartı numaranızı girmeniz için güvenli ve güvenli olduğunu gösterir. UltaHost Bu hizmeti tüm kullanıcıları için sağlar. 

 

UltaHost, Sunucu Destek Hizmeti sunar 

UltaHost teknik destek ekibi, müşterileri ile iletişim kurar ve sayısız taleplerini yerel saatle 09:00 ile 18:00 arasında yerine getirir. Örneğin gece, bir şeyi başarmanız gerekiyorsa, daha az trafik olduğunda, bir destek temsilcisinden yardım alabilirsiniz. 

  

Son olarak, UltaHost dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılmaktadır ve nedenini görmek kolaydır. UltaHost, herhangi bir kullanıcının sitelerini oluşturması için gerekli araçları yapar; Sadece deneyimli web geliştiricileri için değil, aynı zamanda web sitesi geliştirme konusunda sınırlı fikirleri olan veya hiç fikri olmayanlar için. Araçlar, küçük bir kişisel siteyi, büyük ve karmaşık kurumsal web portalını eşit ölçüde destekleyebilir. Temalar, işlevlerini genişletmek için tasarlanmış eklentiler ve güvenli bir sistem gibi bir dizi harika özellik ile UltaHost, her tür site için çalışır. Bir site kurmayı düşünüyorsanız, uygun fiyatlı ve harika barındırma hizmetleri sunan UltaHost gibi barındırma sağlayıcısını düşünmelisiniz. UltaHost hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesi olan https://ultahost.com/tr ziyaret edin.