SSL sertifikası nedir? | UltaHost

Ultahost çeşitli türlerde ücretsiz ve ücretli SSL sertifikaları sunar bu video, SSL sertifikalarının bir açıklamasını ve çoğu web sitesinde neden kullanıldığını sunar.

Web üzerinde iş yaparken, kötü adamların hassas müşteri bilgilerini ele geçiremeyeceğinden emin olmak istersiniz.

İşte burada SSL devreye girer. Çevrimiçi faturaları ödediğiniz zamanlar gibi hassas bilgiler vermeyi gerektiren web sitelerine göz atarken fazladan "s" olduğunu fark etmişsinizdir.

Ama bu fazladan "s" nereden geldi ve bu ne anlama geliyor?  Basitçe söylemek gerekirse, fazladan "s", o web sitesine bağlantınızın güvenli ve şifreli olduğu anlamına gelir;  Girdiğiniz tüm veriler bu web sitesiyle güvenli bir şekilde paylaşılır.

Bu küçük "s" ye güç veren teknoloji, "Güvenli Yuva Katmanı" anlamına gelen SSL  olarak adlandırılır.  Güvenli Yuva Katmanı'nın kısaltması olan SSL - kullanıcı ile web sunucusu arasındaki iletişimi şifreleyen standart güvenlik teknolojisidir.

Bu şifreleme, kullanıcı adlarının, parolaların, kredi kartı bilgilerinin ve diğer önemli verilerin, yakalanma riski olmadan kullanıcıdan sunucuya taşınmasını sağlar.

Hassas web verilerinin geçebileceği güvenli bir ağ geçidi olarak düşünün.  SSL, çevrimiçi işlemleri ve müşteri verilerini korumak için milyonlarca web sitesi tarafından kullanılmaktadır.  Bilgiler SSL ile şifrelendiğinde, bunu yalnızca hedeflenen alıcı anlayabilir.

Müşterilerinizin bilgilerini zarar görmekten korumak kesinlikle çok önemlidir.  Dolayısıyla, web siteniz müşterilerden veya ziyaretçilerden kullanıcı adları, şifreler, kredi kartı numaraları, iletişim bilgileri veya diğer kişisel verileri sorarsa, itibarınız her ayrıntıyı korumaya bağlıdır.

Ama merak etmeyin: Arkanızdayız.  UltaHost SSL Sertifikaları  dünyanın en güçlü şifrelemesini kullanır ve sizin ve müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu kritik güvenlik katmanını sağlar.

SSL sertifikanızı bugün alın - müşterilerinizi koruyun - kendinizi koruyun.

SSL Fiyatlarımızı buradan kontrol edin: SSL Fiyatlarımızı buradan kontrol edin: https://ultahost.com/ssl