VPS Web barındırma nedir? | UltaHost

VPS, Sanal Özel Sunucu anlamına gelir.  VPS barındırmanın anlaşılmasını biraz daha kolaylaştırmak için, diğer iki tür barındırmaya hızlıca göz atalım ve bunları VPS barındırma ile karşılaştıralım.

Bir yanda paylaşılan barındırma var.  Web sitesi dosyalarınız, diğer web sitelerinin dosyalarıyla birlikte bir sunucuda barındırılır ve sunucunun bant genişliği ve kaynakları, o sunucudaki tüm web siteleri arasında paylaşılır.

Sunucu ayarları veya işlemleri üzerinde çok az kontrole sahipsiniz.

Park alanını, depoyu ve çamaşırhaneyi kompleksteki diğer kişilerle paylaştığınız bir apartman kompleksinde bir birim kiralamak olarak düşünün.

Paylaşılan barındırma , genellikle 2.000 ziyaretçinin altında günlük trafiğe sahip basit, anlaşılır web sitelerine sahip çoğu küçük ve orta ölçekli işletme için çok uygun olan uygun fiyatlı bir çözümdür.

Genel olarak, VPS barındırma ,Adanmış Sunucu ile  daha ekonomiktir.

Kendi sunucu alanınızı ve kaynaklarınızı istediğinizde iyi bir çözümdür.

UltaHost, en yüksek sanal sunucu güvenilirliği ve performansı ile Ucuz VPS barındırma sağlar!  Hız için oluşturulmuş gerçek sanal sunucular.  Ultahost yeni nesil VPS web barındırma ile siteleriniz için gücün, esnekliğin ve kontrolün keyfini çıkarın. Projenizi dünya çapında web'e yerleştirmemize izin verin ve geliştirme için daha fazla zaman kazanın.

Planlarımızı buradan kontrol edin: https://ultahost.com/vps-hosting