WoWonder ve Sngine sosyal ağ komut dosyalarının karşılaştırılması. Kendi web sitenizi veya çevrimiçi sosyal yazılımınızı oluşturmak için hangisi daha iyidir?

Sosyal iletişim, aile, arkadaşlar, akrabalar ve sevdiklerinizle iletişim kurmanın ideal yoludur. Ve iş yapmak için. Bu nedenle, kendi sosyal ağ platformunuzu oluşturmak çok önemlidir. Çoğu zaman, müşterilerimizi memnun edecek harika özelliklere sahip en iyi deneyimi veya web sitesini sağlayacak olan web sitemizi veya platformumuzu oluştururken hangi sosyal ağ betiğinin kullanılacağına dair bir kararla karşı karşıyayız. Özellikle en iyi sosyal ağ yazılımını ararken, almak genellikle zorlaşır. Burada, iki popüler sosyal medya komut dosyasının bir karşılaştırmasını inceledim: Wowonder ve Sngine, ortak özellikleri, farklılıkları ve kendi web sitenizi veya çevrimiçi topluluğunuzu oluşturmayı düşündüğünüzde bunlardan birini satın alma konusundaki içgörüler.

WoWonder ve Sngine sosyal ağ komut dosyalarının karşılaştırılması. Kendi web sitenizi veya çevrimiçi sosyal yazılımınızı oluşturmak için hangisi daha iyidir?

  Wowonderkendi web sitenizi veya programınızı çevrimiçi olarak başlatmanızı sağlayan öncü bir Hypertext (PHP) sosyal  ön işleme betiğidirWowonderhızlıgüvenli ve düzenli olarak güncellendiği için birçok kullanıcı tarafından en iyi sosyal bir program olarak kabul edilir. 

 

Bu  sosyal  program , yüksek özelleştirmeçarpıcı hızyüksek performansbulut yükleme, en son teknoloji, tam yanıt ve güçlü yönetici paneli (yönetici paneligibi birçok harika özelliğe sahiptir. Yönetici paneli aracılığıyla herhangi bir ayarı değiştirmenize veya seçtiğiniz herhangi bir rengi özelleştirmenize olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir ve esnektir. Sitenizin bir milyondan fazla kullanıcıyla ilgilenmesini sağlayan güvenli sistem sayesinde sitenizi süper hızlı, yüksek performanslı yapan çok güçlü bir önbellek sistemine sahiptir. 

  

Wowonder'ın Bulut Yükleme özelliğifotoğraflarınızı ve videolarınızı uzaktan buluta yüklemek için Amazon S3'ü kullanmanızı sağlarWowonder, en son teknolojinin dahil edilmesi nedeniyle oldukça güvenlidir ve popüler bir Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edildiği için yanıt verirbu da onu tamamen mobil duyarlı hale getirir. 

 

Son olarak, güçlü yönetici paneli fazla vurgulanamaz, web sitenizin kullanıcıları, gönderileri, sayfaları, grupları, ayarları ve stili gibi web sitesi içeriklerinizi yönetmenizi sağlar. Ayrıca, çeşitli abonelik planları aracılığıyla web sitenizden para kazanarak veya yalnızca web sitenizde reklam görüntüleyerek daha fazla para kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz ve akrabalarınızla anında mesajlaşmanın yanı sıra sesli ve görüntülü aramalar, emojiler, grup sohbeti ve çok daha fazlası, Wowonder'ın mesajlaşma sistemini havalı ve harika kılar. Yakınınızdaki arkadaşları bulmakla ilgileniyorsanız, yakın çevrenizdeki gerçek zamanlı arkadaşları bulmanızı sağlayan ilişki veya cinsiyet filtrelerini uygulayabilirsiniz. Wowonder hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi  İnternet sitesi veSık Sorulan Sorular (FAQs). 

Sngine, bir sosyal web sitesi veya çevrimiçi sayfa oluşturmanıza olanak tanıyan bir hiper metin ön işlemcisi (PHP) sosyal ağ komut dosyasıdır. Platform, temel özelliklerle işlevseldir ve sadece bir dakika içinde başlatılabilir. Sngine hızlıdır, güvenlidir ve düzenli olarak güncellenir. Web sitesi ayarlarınızı yapılandırmanıza, temayı, dili değiştirmenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan harika bir yönetici ve düzen paneline sahiptir. Sngine'ın harika özellikleri arasında görüntülü ve sesli aramalar, reklam sistemi, web sitenizden reklam sistemi aracılığıyla para kazanma, profesyonel paketler, abonelik ve üyelik planları; Gönderme reaksiyonları, gündüz / gece modu, hikayeler, forumlar, bloglar, pazar yeri, filmler, puan sistemleri, bağlı kuruluşlar, hediye sistemi, yakın arkadaş, bulut depolama, özel alanlar, davetiye sistemi, dizin, sosyal oturum açma bilgileri, diller vb. Ayrıca, iki faktörlü kimlik doğrulama, reklam algılayıcı, gündüz karşılama mesajı, tarayıcı bildirimi, SMS doğrulama, gönderi ve sayfa tanıtımı, haber bülteni, e-posta bildirimleri ve doğrulama istekleri gibi gelişmiş özellikler vardır. Sngine hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web İnternet sitesi ziyaret edin. 

 

Wowonder ve Sngine hangi özellikleri paylaşır? 

Wowonder ve Sngine birçok ortak noktayı paylaşıyor. İşte popüler özelliklerinden bazıları: sesli arama, görüntülü görüşme, grup sohbeti, yakın arkadaşlar, geri bildirim gönderme, anlık mesajlaşma, para kazanma, reklam sistemi, yönetici paneli vb. Her iki komut dosyası için tüm yönetici özellikleri aynıdır ve kullanımı kolaydır. Her iki komut dosyası da abartılı değildir, bu nedenle benzersiz bir web sitesi veya çevrimiçi topluluk oluşturmak için kolayca bir abonelik alabilir. 

 

İki sosyal medya metnini ayıran nedir veya hangisi daha iyidir? 

Her iki sosyal metnin de birçok ortak, harika özelliği paylaştığı açık olsa da; Ancak, yaygın olmayan özellikleri göz ardı edilemez. Manisa Serpov'un  haklı olarak belirttiği gibi, "Singin ile Wonder'ın senaryosunu karşılaştıramazsınız. Wowonder senaryosu daha popülerdir ve eksiksiz mobil uygulamalarla dolu bir sosyal betik web sitesi başlatmanıza izin veren piyasadaki ilk senaryo olarak kabul edilir. Ayrıca, Wowonder kod yapısı, API için eksiksiz bir sistem içerir, bu da onu Sngine gibi diğer komut dosyalarından daha benzersiz ve daha güçlü kılar..Wowonder'ın API sisteminin yanı sıra, gelen tüm yeni özellikler Düzenli olarak her güncellemeyle Diğer sosyal komut dosyalarında gösterilmez, ancak diğer sosyal komut dosyaları Wowonder'daki kodlamayı klonlar ve bunları kodlarına ekler. " Öte yandan, Sngine, Wowonder ile karşılaştırıldığında iyi bir şablon ve dokümantasyon sistemine sahiptir. Sngine'deki kodlama sistemi temiz; Ancak Sngine, Wowonder eklentileri aracılığıyla kullanılabilen bazı özelliklerden yoksundur. Sngine'in aksine, Wowonder'ı siteden güncelleyemezsiniz ve Wowonder güncellemelerinde bazı küçük PHP hatalarıyla karşılaşabilirsiniz. 

  

Her iki program da ucuz olsa da, Wowonder Sngine'e kıyasla biraz pahalıdır, ancak harika özellikleri göz önüne alındığında Wowonder'ı satın aldığınız için asla pişman olmayacaksınız. 

  

Kısacası, sosyal ağlar, sosyal ağınızın yanı sıra sosyal ilişkilerinizi oluşturmak için kullanılan birincil çevrimiçi platformdur. Yukarıda bahsedilen en iyi sosyal ağ hizmetlerinden ikisini kullanarak, müşterilerinizle etkileşim kurmak ve iş standartlarınızı iyileştirmek için sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Hem Wowonder hem de Sngine, bu tür amaçlar için birçok ortak özelliğe sahip harika sosyal medya betikleridir. Bununla birlikte, Wowonder'ın API sistemi ve en son teknolojinin dahil edilmesi göz önüne alındığında, Wowonder'ın Sngine'e kıyasla daha iyi bir sosyal senaryo olduğunu vurgulamak istiyorum. 

 

Sitenizi oluşturmayı düşünüyorsanız, daha iyi bir deneyim için WoWonder betiğini şiddetle tavsiye ederim. 

Bu makaleyi beğendiysenizUltaHost'un   barındırma platformunu seveceksinizDestek ekibimizden 7/24 destek alınİşletim altyapımız otomatik ölçeklendirmeperformans ve güvenliğe odaklanır. Size farkı gösterelim bezim sosyal ağ barındırma hizmetimizle Planlarımıza göz atın !