70 En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

70 Best Free WordPress Themes in 2022
70 Best Free WordPress Themes in 2022
Shares

Web siteniz veya blogunuz için en iyi WordPress temasını seçmek kesinlikle vereceğiniz en önemli kararlardan biridir.

Çünkü olmadığını biliyorum. Web siteniz için iyi bir ücretsiz WordPress teması edinmek kolaydır.
Ziyaretçi sitenize ilk kez girdiğinde iyi ve profesyonel bir izlenim bırakmaya çalışmalı ve aynı zamanda onların ilgilendikleri içeriğe ulaşmasını kolaylaştırmalısınız. Başarılı olmak için iyi bir şablon seçmelisiniz. sitenizin içeriğine uyan
Yolun başındaysanız, mükemmel WordPress temasını aramak için saatlerce vakit harcamamalısınız, bunun yerine içerik kral olduğu için bu saatleri siteniz için iyi içerik üretmek için kullanabilirsiniz.

WordPress şablonlarını seçmedeki en önemli faktörler

1- Ne tür bir web sitesi ticari mi yoksa blog mu?

Aslında, WordPress her tür web sitesi için çalışan bir platformdur, bu nedenle her tür web sitesi için özel olarak tasarlanmış WordPress şablonları bulacaksınız.

2- Şablon tüm cihazlarda duyarlı olmalıdır

İnternet kullanıcısı artık birçok cihaz türünü (bilgisayar, tablet, telefon veya mobil) kullanarak web’de geziniyor. Elbette bu cihazların ekran boyutları birbirinden farklılık gösteriyor.

3- WordPress şablonu çok dilli veya dilinize uyumlu olmalıdır.

Burada Arapça bir site oluşturduğunuzu varsayıyoruz, bu nedenle seçtiğiniz WordPress şablonu sağdan sola RTL biçimini, yani içeriği sağdan sola görüntüleme yeteneğini desteklemelidir, bu sadece metinler için değildir. , ancak tasarımın kendisini içermelidir.

4- Google dostu bir şablon seçin

WordPress şablonları aradığınızda, şablondaki özelliklerden birinin SEO Dostu olduğunu ve Google veya arama motorlarına uyumlu olması için favori şablonunuzu seçmenizde en önemli kriterlerden biri olduğunu göreceksiniz.

5- Basit ve kullanımı kolay bir şablon seçin

Bir WordPress şablonu oluşturmak için arama yaptığınızda, sizi yaratıcılık ve grafik dünyasına götürecek birçok profesyonel şablon bulacaksınız, ancak hey, bu iyi değil, tasarımda ne kadar fazla şablon ve çoklu grafik olursa, o kadar yavaş olur. arama motorlarında ve kullanıcıda, bu nedenle basit, kolay ve hızlı bir şablon seçtiğinizden emin olun.

Web sitesi tasarımının amacının, kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına yardımcı olmak ve bir web sitesi sahibi olarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak olduğunu unutmamalısınız.

Burada UltaHost, işiniz ne olursa olsun profesyonel bir site ile öne çıkmanıza yardımcı olacak 70 ücretsiz WordPress temasının (genel, WooCommerce ve blog) bir listesini derledi. Bu temaların kullanımı kolaydır ve çok çeşitli özelliklere sahiptir.

Astra

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Güçlü ve hızlı büyüyen bir WordPress teması. Bu süper hızlı şablonla, önceden oluşturulmuş site şablonlarından birini kullanarak sitenizi tasarlamak için harcadığınız zamanı azaltabilirsiniz. Tek bir kod satırı olmadan birçok şeyi özelleştirebilir ve renkleri veya yazı tiplerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Astra Şablon Özellikleri

 • Astra teması, onu en çok yüklenen temalardan biri yapan birçok özelliğe sahiptir (bugün 1 milyondan fazla indirme). Sayfaları her ekrana uyum sağlar. Ve SEO uyumluluğu, hızlı sayfa yükleme, mobilde hızlı yanıt verme ve başta Google olmak üzere arama motorlarında görünürlüğü artırmak için önemli bir kriterdir. Tasarımı zariftir. Bir e-ticaret sitesine uyarlanmıştır, WooCommerce’i destekler. Çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleriyle Astra internette çok popüler.
 • Başlıklar, harika menü, çoklu düzen seçenekleri, Google yazı tipleri, sınırsız renk seçenekleri, ayrı blog tasarımı ve özel arayüzler gibi birçok profesyonel özelliğe sahip gerçekten harika bir şablon. Ücretsiz bir şablondur ve profesyonele yükseltilebilir.

Listify – Dizine Alınmış WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Listify, yalnızca iyi görünmekle kalmayan, aynı zamanda sunabileceği birçok özelliğe sahip, çok amaçlı, duyarlı, dizinlenmiş bir temadır. Bu listedeki en iyi dizine eklenmiş WordPress temalarından biridir.
Tema, önceden tanımlanmış stil widget’ları ve web sitenizi hızlı bir şekilde markalamanıza ve siteniz için tamamen özelleştirilmiş düzenler oluşturmanıza olanak tanıyan bir sürükle ve bırak düzenleme aracıyla birlikte gelir. Ayrıca Listify, coğrafi konum özelliğiyle çalışır, böylece kullanıcılar yalnızca kendileriyle alakalı listeleri alır.
Nakit transfer yöntemlerinden biri, mevcut bir liste yayınlandığında veya yeni bir listenin yayınlanması için veya ziyaretçiler sitenizde rezervasyon yaptığında sahiplik iddiasında bulunan bir müşteriden ücret alma yeteneğidir.
Dahil edilen diğer özellikler arasında hızlı yükleme süresi, SEO için özelleştirme, WooCommerce, FacetWP, WP Job Manager ve diğerleri gibi birçok popüler eklentiyle entegrasyon, listeleri konuma veya posta koduna göre filtreleme ve arka uçtan liste gönderme yeteneği bulunur.

DIVI

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Divi, en popüler ve çok yönlü WordPress temalarından biridir. Dünyanın önde gelen WordPress sitelerinden biri olan Elegant Themes tarafından oluşturulmuştur.
Divi, her türlü düzeni oluşturmak için kullanabileceğiniz yerleşik bir sürükle ve bırak aracıyla birlikte gelir. Ayrıca, yeni projenizi başlatmak için kullanabileceğiniz 20 önceden hazırlanmış Divi düzenini kutudan çıkarırsınız.
Divi, gerektiğinde yeniden kullanabilmeniz için özel düzenlerinizi Divi kitaplığına kaydetmenize olanak tanır.

Neve

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Neve, web sitenize taze ve çekici bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış ücretsiz bir temadır. Modern WordPress standartlarına göre (Gutenberg ve Elementor uyumluluğu dahil) geliştirilen Neve, çok amaçlı tasarımı sayesinde her site için doğru seçimdir. Ayrıca şablon, işinize özel bir hava katan yumuşak kaydırma ve harika animasyonlar kullanır.

Özellikleri:

 • sorumlu tasarım
 • Sürükle ve bırak ile sayfa oluşturma
 • SEO dostu
 • tek sayfa düzeni
 • Fiyatlandırma tabloları ekleme imkanı
 • Ve içindeki diğer harika özellikler

Twenty Twenty

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Ücretsiz WordPress temaları söz konusu olduğunda, duyarlı bir tasarıma sahip temiz bir tema olan ve AMP teknolojisini ve yeni WordPress editörü Gutenberg’i destekleyen varsayılan WordPress teması Twenty Twenty’den bahsetmeye değer. Birden çok dilde mevcuttur, amacınız zarif, hızlı yüklenen ve son teknoloji bir web sitesi veya blog oluşturmaksa, bu doğru ücretsiz WordPress temasıdır.

Jen + Ben

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Jen + Me, şık ve zarif bir tasarıma sahip, temiz kodlanmış bir WordPress temasıdır. Bu tema ücretsiz olmasına rağmen, dönüşen şaşırtıcı ve son derece işlevsel bir web sitesi oluşturmak için modern ve sahip olması gereken her şeye sahiptir. Ayrıca önde gelen endüstri liderleri tarafından tasarlanmıştır ve müşterilerin zarif tasarımın ve mükemmel işlevselliğin keyfini çıkarmasına olanak tanır.

OceanWp

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Bu şablon, en iyi çok amaçlı şablonlardan biridir. E-ticaret veya yeni üyelik kaydı olan siteler dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi için kullanabilirsiniz. Bu, en hızlı büyüyen WordPress temalarından biridir, e-ticarete hazırdır ve hızlı sayfa yükleme sürelerine sahiptir. Ayrıca OceanWP ile siteler, duyarlı bir tasarıma sahip oldukları için mobil ve tablet ekranlarında güzel görünürler. Sorumlu tasarım.

Sydney

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Sidney teması, öncelikle serbest çalışanlar ve ticari varlıklarını çevrimiçi ortamda oluşturmak isteyen şirketler için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu temanın sağladığı daha büyük ekran kaydırıcısı ve tam renk kontrolü, web sitenize harika bir görünüm kazandırır.
Ayrıca özelleştirme seçeneği, özellikle yazı tipleri, Google yazı tipleri, logo yükleme vb. Pahalı seçeneklerde de mevcuttur. Bu temanın sürükle ve bırak arayüzü, kullanıcıların sitede gezinmesine yardımcı olur. Bu tema, çeşitli tipografi ince ayarları için 600’den fazla Google yazı tipiyle birlikte gelir ve mobil uyumlu bir ekrana duyarlıdır.
Sydney, dilinizi konuşmakta zorluk çekenlere ulaşmanın mükemmel bir yoludur. Bu tema, paralaks bir arka plan ve statik bir resim, kaydırıcı veya sosyal simgeler seçme seçenekleri sunar ve sitenize birinci sınıf bir görünüm kazandırır.

Motors

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Motors, araba ve tekne satış projeleri için yapılmış endeksli bir WordPress temasıdır. Tema, sizi başarıya doğru itmeye hazır dört önceden hazırlanmış teklifle birlikte gelir. Dört düzen arasında, Reklam listesi, satıcı ve satıcı kaydı, XML/CSV listelerinin içe aktarılması, kullanıcı incelemeleriyle birlikte satıcı profili ve daha fazlası gibi ek özelliklerle birlikte gelir.
Temanın geliştirilmiş Envanter Yöneticisi özelliği sayesinde, araçla ilgili tüm bilgileri – genel bakış, fotoğraflar, videolar, teknik detaylar, kredi hesaplayıcı ve PDF broşürü dahil olmak üzere kolayca girebilirsiniz.
Sitenizin herhangi bir yönünü özelleştirmenize olanak tanıyan Görsel Besteci Oluşturucu ve Tema Seçenekleri menüleri sayesinde motorların kullanımı ve özelleştirilmesi kolaydır.

Ultra

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Ultra, Themify tarafından oluşturulan en güçlü WordPress temasıdır. Ancak, güçlü sürükle ve bırak aracıyla her türden web sitesi oluşturabilirsiniz.
Tek bir tıklama ile çeşitli şablon ayarları, içerik, menüler, widget’lar ve daha fazlasını içeren demo kurulumunu içe aktarabilirsiniz. Bu, yeni web sitesi projenize hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olur.
15 kullanıma hazır üstbilgi/sayfa düzeni, 6 üstbilgi arka plan seçeneği, 6 altbilgi düzeni, 5 makale düzeni, 6 arşiv düzeni, kaydırma seçenekleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir.
Hepsinden iyisi, profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulmuş 60 tam önceden tasarlanmış düzen ve diğer harika özelliklerden oluşan bir kitaplık elde edersiniz.
Ayrıca ilerleme çubuğu, sayaç, oran tablosu, geri sayım aracı ve daha fazlası gibi 10 ekstra eklentiye sahip olursunuz.

GeneratePress

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

GeneratePress, piyasadaki en hızlı ücretsiz şablonlardan biridir. Hafiftir, hız ve kullanım kolaylığına odaklanılarak tasarlanmıştır, bu da SEO için küresel arama motorlarında görünürlüğü artırmak için çok faydalıdır. Ücretsiz şablonlar arasında çok popülerdir. Aynı zamanda terbiyeli bir şekilde çok yönlü ve ayırt edicidir. GeneratePress şablonu en çekici olanıdır. Performans açısından. Beaver Builder ve Elementor dahil tüm ana sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur.
GeneratePress Şablonunun Özellikleri
Gutenberg, Elementor ve Beaver Builder ile uyumludur.
WooCommerce ile uyumludur.
SEO ile popüler.
Şablonun moderatörleri çok aktif.
GeneratePress, en gelişmiş ve gelişmiş özelleştirme seçeneklerine erişmek için Premium sürümde mevcuttur.

Hestia

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

En son tasarım trendini kullanan ücretsiz, temiz ve güzel tema – Material UI Kit. Pürüzsüz kaydırma ve modern ve sanatsal bir görünüme sahip tek sayfalık bir düzene sahiptir. Hestia ayrıca tasarımın bir kısmını Pinterest’ten ödünç alan bir çevrimiçi mağazaya ve tam genişlikte bir premium kaydırıcıya sahiptir.

Özellikleri:

 • Tüm cihazlarda duyarlı tasarım
 • Malzeme UI Kit tasarım türü
 • Sayfa tasarımı için Elementor ile uyumlu
 • WooCommerce ile çalışmaya hazır

Customizr

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Customizr, birçok seçeneğe sahip ücretsiz yerelleştirilmiş bir WordPress temasıdır, Customizr hemen hemen her tür web sitesi için uygundur. WordPress özelleştirme arayüzünde şablonun sunduğu seçenekler ile istediğiniz görünüme kolayca ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Travelop lite:Seyahat Blogu için Ücretsiz WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Seyahat fotoğraflarınızı halkla paylaşmak ister misiniz? Bu nedenle, bütçe olmadan hayallerinizi gerçekleştirecek bu ücretsiz WordPress temasına daha yakından bakın. Kolay ve sezgisel kurulum ve özelleştirme süreçlerine sahiptir, bu nedenle kesinlikle bir programcı olmanıza gerek yoktur.

Blocksy

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Bu, Elementor ve Beaver Builder’a dayalı en iyi şablonlardan biridir. Düzen seçeneklerinden kenarlıklar, renkler ve desenler gibi en küçük ayrıntılara kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz. Blocksy, önceden ayarlanmış 9 başlık öğesi ile çok sezgisel bir başlık oluşturucu ile birlikte gelir. Şablon Gutenberg uyumludur ve 4 ayrı şablonla birlikte gelir.

Airi

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Airi, içeriğinizi yerleştirmeyi ve hatta içeriğe odaklanmayı kolaylaştıran tonlarca özellik ve bol alana sahip yeni ücretsiz WordPress temasıdır. Bu konuyu incelerken, sizinle iletişim kurmanın zorluğunu vurgulamanıza veya paylaşmanıza olanak tanıyan bir özet bölümü göreceksiniz.
Ek olarak, bu temayla, logonuzu, işletmenizi veya web sitesi adınızı paylaşabileceğiniz tam genişlikte bir başlık alanı ve kullanıcıların kişiselleştirilmiş bulmaması için bir harekete geçirici mesaj alırsınız. Ayrıca, Airi bu özelliklerle sınırlı değildir, bu ücretsiz WordPress temasının en iyi özelliklerinden biri, kullanıcıların bu temayı herhangi bir web sitesi türü için kullanmasına izin veren tam Elementor entegrasyonu ile birlikte gelmesidir. Çeşitli düzenler oluşturmak için öğeleri kolayca sürükleyip bırakabilir ve sayfalar ve gönderiler ekleyebilirsiniz.
Üstelik bu tema ile WooCommerce ile entegre olduğu için dijital ve fiziksel ürünleri satmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yazı tiplerini, renkleri, arka planı ve daha fazlasını kolayca değiştirmenize olanak tanır.

Superlist Dizinli WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Superlist, duyarlı bir tasarıma ve birçok yerleşik seçeneğe sahip başka bir çok amaçlı WP dizin oluşturma temasıdır.
Superlist, basit bir arayüze sahip benzersiz Listeleme Yöneticisi aracıyla özel listeler oluşturmanıza olanak tanıyan 12 tür önceden tanımlanmış listeyle birlikte gelir. Kullanıcı listelerini doğrudan arka uç aracılığıyla yayınlayabilir ve kullanıcıların yayınlaması için farklı gruplar oluşturmak için temanın paket işlevinden yararlanabilirsiniz.
Bu katalog iş şablonu, Stripe ve PayPal ile entegre olarak ödemeleri kabul etmeyi kolaylaştırır. Ek özellikler, duyarlı bir tasarım ve birçok özelleştirme seçeneği içerir.
Son olarak, SuperList kupon göndermeye, istatistik toplamaya, filtrelerdeki tüm sorguları izlemeye, faturalandırmayı yönetmeye, Google Haritalar’ı yerleştirmeye ve daha pek çok şeye olanak tanır.

Beaver Builder

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Burada listelenen diğer temaların aksine, Beaver Builder bir tema değil, herhangi bir WordPress temasıyla çalışan entegre bir sayfa oluşturucu eklentisidir.
Beaver Builder, muhtemelen WordPress için en iyi sayfa oluşturucudur. Beaver ile web sitesi koleksiyonunuzu parça parça oluşturabilir ve istediğiniz gibi engelleyebilirsiniz. Bu size istediğiniz düzeni kullanma, farklı sayfalar için birden fazla tasarım kullanma ve sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stilinizi ve içeriğinizi kullanma özgürlüğü verir.
Hepsinden iyisi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yaratıcı sayfa şablonuyla birlikte gelir, böylece Beaver Builder ile kolayca bir site oluşturabilirsiniz.

Orfeo

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Orfeo, özelleştirmesi kolay tasarımı ve esnek düzenleri ile küçük işletmeler için iyi görünümlü bir şablondur. Modern, tek sayfalık bir arayüz ve renkli kareler ile birlikte gelir. Temelde her şeye uyar: bir girişim, küçük bir işletme, bir ajans ve hatta bir çevrimiçi mağaza.

Özellikleri:

 • çok amaçlı tasarım
 • Ve harekete geçirici mesaj içeren tam genişlikte bir başlık
 • Sorumlu tasarım
 • ve fiyat tabloları
 • Ve WooCommerce’i yükleyin
 • ve renk seçenekleri
 • ve en popüler sayfa oluşturucularla uyumluluk
 • ve paralaksı atlayın.

Flozo

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Özellikle kurumsal web siteleri oluşturmaya yönelik basit ama çekici bir WordPress teması. Özelleştirilmesi kolaydır ve bir web sitesine sahip olmak isteyen ve profesyonel ve basit bir tasarım arayan küçük işletmeler için uygundur.

PetInn Hayvanlar ve Evcil Hayvanlar için PetInnA Duyarlı WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Petlnn, evcil hayvan hayır kurumları ve organizasyonları için geliştirilmiş benzersiz bir WordPress temasıdır. Hangi arama sistemini kullanırlarsa kullansınlar müşterilerin sitenizi görmelerini sağlayan tarayıcı uyumluluğuna sahiptir. Ayrıca, gömülü bir blogda fikirlerinizi, harika hikayelerinizi veya manşet haberlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Avada

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Avada, şimdiye kadarki 1 numaralı premium WordPress temasıdır. 255’ten fazla önceden hazırlanmış web sayfası tasarımı ve 41’den fazla önceden hazırlanmış web sitesi ile gelen birinci sınıf çok amaçlı bir WordPress temasıdır.
Avada, yalnızca sizi mümkün olan en kısa sürede hazır duruma getirmek ve çalıştırmak amacıyla oluşturulmuştur; demo içe aktarma bileşenleri, önceden hazırlanmış içeriğin kurulumunu çok kolay hale getirir.

zakra

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Zakra teması, çeşitli endüstriler tarafından çevrimiçi varlıklarını oluşturmak için kullanılabilecek şık ve duyarlı ücretsiz WordPress temalarıyla birlikte gelir. Konular, kurumsal demolardan e-ticaret demolarına kadar değişen demoları içerir. Zakra, harekete geçirici mesaj (CTA) özelliği ekleyebileceğiniz bir başlık alanı ve ziyaretçilerinizi işletmenize yönlendiren güzel bir arka plan resmi içeren çok esnek temalara sahiptir.
Ayrıca web sitelerinizde kullanabileceğiniz referanslar, müşteri logoları, ekip üyesi başarıları ve şık sayaçlar gibi birçok özellik bulunmaktadır. Ek olarak, Zakra temaları Gutenberg ve Elementor sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Markaya özel bir renk atayarak kolayca özelleştirebilir ve çeşitli kafa stilleri arasından seçim yapabilirsiniz.
Ayrıca, genel bir düzen seçeneği, yedi widget alanı ve birkaç sayı yazdırma seçeneği dahil olmak üzere birçok başka özelleştirme seçeneği sunar. Bu tema aynı zamanda arama motoru sonuç sayfalarında daha iyi sıralamanıza yardımcı olur, daha iyi yükleme hızı ve mükemmel demo içeriği sağlar, böylece rakiplerinizden sıyrılırsınız.

WorkScout– WordPress İş Listesi Teması

WorkScout, çekici görünümlü bir web sitesi oluşturmak için WP Job Manager eklentisinden yararlanan, WordPress için entegre bir iş listeleme temasıdır. Yeni iş listeleme sitenizi oluşturmak için kullanın!
Özgeçmiş Yöneticisi ile entegrasyon sayesinde, kullanıcılar özgeçmişlerini kaydedip yükleyebilir veya önceden tanımlanmış özgeçmiş formatımızı kullanarak kendi özgeçmişlerini yazabilirler. Ayrıca, kullanıcılarınıza iş listenizdeki iş isteklerini gönderme, inceleme ve yönetme araçları sağlayan Son Tarih uygulamasını kullanarak temayı destekleyebilirsiniz.
Diğer özellikler, duyarlı bir tasarım, sekme yerleştirme yeteneği, Visual Composer Builder ile entegrasyon ve gelişmiş filtreleme ve arama işlevlerini içerir.

StudioPress

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

StudioPress, öne çıkan en iyi WordPress temalarından biridir, StudioPress temaları, yeni WordPress editörü Gutenberg ile sorunsuz çalışan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir.
Temalarını tek tek satın alabilir veya tüm temaları tek seferlik bir paket olarak alabilir ve 35’ten fazla premium WordPress temasının tümüne ücretsiz sahip olabilirsiniz.

OnePress

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Yeni başlayanlar, şirketler, yaratıcı şirketler, dijital ajanslar, ürün vitrini ve diğer çeşitli internet şirketleri gibi herhangi bir işletme web sitesine uyacak şekilde oluşturulmuş modern ve samimi bir görünüm. OnePress şık bir görünüme ve tek sayfalık zarif bir tasarıma sahiptir.

Özellikleri:

 • Sorumlu tasarım
 • Ve arka planda iki slayt
 • Ve WooCommerce Desteği
 • ve özel sayfa şablonları
 • ve içerik blokları
 • paralaks etkisi
 • ve tam yerelleştirme.

Travelify

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Travelify şablonu bloglar ve seyahat siteleri için bir tasarıma sahiptir, ücretsiz bir şablondur ancak ücretli sürümde yalnızca bazı özellikler mevcuttur, ücretsiz ve ücretli sürümler duyarlıdır ve şablon kontrol paneli aracılığıyla neredeyse her şeyi özelleştirebilirsiniz. Birkaç dilde mevcuttur.

GRIMM: GameDeveloper Studio Ücretsiz WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Tema, oyun geliştirme stüdyonuz hakkında bilgi yaymak için mükemmel bir araçtır! Çekici ve duyarlı bir tasarıma, önceden yüklenmiş bir bloga ve harika bir web sitesiyle öne çıkmanıza yardımcı olacak diğer birçok harika özelliğe sahiptir. Oyun geliştirme stüdyosunun sunduğu bu ücretsiz WordPress temasıyla hedef kitlenizi zenginleştirin.

Simple

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Simple, WordPress sitenize kolayca bir Shopify mağazası ekleyebilen, Themify tarafından oluşturulan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu şekilde WordPress sitenizi, müşterilerin Shopify’a yönlendirmek zorunda kalmadan ürün satın alabilecekleri bir e-ticaret mağazasına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bir web sitesinin normal bir blog veya işletme web sitesi haline gelmesi için yeterince esnektir.

Madd Magazine

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Madd Magazine, çevrimiçi bir dergi web sitesi için mükemmel bir temadır çünkü çeşitli kategorilerdeki hikayeleri kolayca paylaşabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz kendine özgü bir okuma tabanı düzenine sahiptir; Web sitenizi üçüncü taraf reklamlarla da izleyebilirsiniz.
Ayrıca, Madd Magazine teması çok duyarlıdır, bu nedenle kullanıcılar web sitenizdeki içeriğin keyfini çıkarmakta herhangi bir sorun yaşamazlar. Ancak konu özelleştirme olduğunda yazı tiplerini, renkleri, logo resimlerini ve daha fazlasını kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu tema ayrıca, kenar çubuklarına kolayca ekleyebileceğiniz birçok UI öğesi içerir.

Listable – Hafif Dizinli WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Listable, yerel veya küresel olarak dizine eklenmiş bir site oluşturmanıza, yönetmenize ve para kazanmanıza yardımcı olan, kullanımı kolay dizine alınmış bir WordPress temasıdır.
Benzersiz kart listeleme sistemi sayesinde etkinlik, mekan, aktivite, hizmet listeleri ve kolayca filtrelenebilen tüm listeleri oluşturabilirsiniz.
Listable, WP Job Manager, WooCommerce ve sitenizin işlevselliğini genişletmenize ve bir tasarruf ücreti karşılığında listeler için ücret alarak siteden para kazanmanıza izin veren diğerleri gibi birçok ücretsiz ve ücretli eklentiyle entegre olur.
Tema duyarlıdır ve stil çubukları aracılığıyla veya renkleri ve yazı tiplerini değiştirerek ve Visual Composer veya Beaver Builder gibi bir sayfa oluşturucu eklentisi kullanılarak özelleştirilebilir.

Shop Isle

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Shop Isle, tam ekran kaydırıcısı ve temiz tasarımı ile şık ve modern bir e-ticaret temasıdır. Tema, her tür çevrimiçi mağazayla uyumlu olacak ve içeriğinize yeni ve samimi bir görünüm kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Shop Isle, ürünlerinizi vurgulayan bir videoya, düzgün kaydırmaya ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Özellikleri:

 • WooCommerce hazır
 • Sorumlu tasarım
 • Kolay İletişim Formu
 • mini altbilgi
 • hazır çeviri
 • video kaseti
 • sosyal bağlantılar

SeedProd

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

SeedProd, en iyi sürükle ve bırak WordPress açılış sayfası oluşturucusudur. SeedProd ile web sitenizi engelleyerek istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Satış sayfaları, yaklaşan sayfalar, tercih sayfaları, web semineri sayfaları vb. için önceden hazırlanmış yüzlerce şablonla birlikte gelir.
Farklı sayfalar için birden çok düzen kullanabilir ve sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stillerinizi ve içeriğinizi seçebilirsiniz. Ve en iyi yanı, tüm tasarımlarınızın mobil uyumlu olmasıdır. Hatta sitenizi mobil cihazlarda göründüğü gibi önizleyebilir ve yalnızca mobil cihazlar için özelleştirmeler yapabilirsiniz.
Constant Contact, ActiveCampaign ve daha fazlası gibi popüler üçüncü taraf e-posta hizmetleriyle bütünleşir. E-posta listenizi büyütmek ve kullanıcılarınızla daha iyi bağlantı kurmak için bu e-posta pazarlama hizmetlerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca WooCommerce uyumluluğu ile doğrudan açılış sayfalarınızdan ürün ekleyebilir ve satış yapabilirsiniz.
SeedProd, platformdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda belge, öğretici ve samimi bir destek ekibiyle birlikte gelir.

Soledad

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Soledad, Themeforest’tan satın alabileceğiniz çok konseptli bir blog dergisi temasıdır. 1000’den fazla kaydırıcı ve blog/dergi düzeni ile birlikte gelir.
Bunun da ötesinde, benzersiz hikayeleri hedef kitlelerinizle paylaşmak için birden fazla tekli gönderi şablonu alacaksınız. Ayrıca AMP desteği ile birlikte gelir.
Sınırsız kişiselleştirme için tema, Elementor ve WP Bakery Page Builder gibi sayfa düzenleyici eklentilerini de destekler.

Phlox

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Phlox, fotoğrafçılık, seyahat, restoranlar, dergiler, haberler, ajanslar, iş dünyası ve bloglar dahil olmak üzere her tür web sitesi için ideal olan ücretsiz, minimal ve özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Ayrıca WooCommerce mağazasını tamamen destekler.
Pek çok ücretsiz şablon, yüksek hızı, SEO optimizasyonu, retinaya hazır, çeviriye hazır ve gerçek yanıt hızı nedeniyle Phlox rekabetini yenemez.
Sıfırdan tasarlandı. Elementor’u destekler ve önceden var olan görüntüleri uyarlamanıza izin vererek genel indirme süresini büyük ölçüde azaltır. Her tür cihaz için uygun, duyarlı bir şablondur.

Astrid

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Astrid teması, web sitenizin profesyonel görünmesini sağlayan birçok çalışma öğesi içerdiğinden web siteniz için harika bir seçimdir. Web siteniz için mükemmel görünümü bulmanıza yardımcı olacak çok sayıda seçenek ve renk modeli mevcuttur. Bu tema aynı zamanda şirketinizin yüksek çözünürlüklü resimlerini eklemenizi sağlayan bir başlık resmi de sağlar.
Bu tema ayrıca, arama motoru sayfalarındaki sıralamanızı iyileştirmenize olanak tanıyan özel araçlar gibi çeşitli özellikler sunar. Ayrıca etkileyici becerilerini ve iş planlamasındaki herhangi bir deneyimini sergileyerek ekip üyelerinizi vurgulayabilirsiniz. Sununuzu kullanıcılar için daha görünür hale getirmek için hizmetlerinizi öğelerle bile sergileyebilirsiniz.
Astrid WordPress teması, şirketinizin neyle ilgili olduğunu ve neler sunduğunu anlamak için konuşmacı olmayanlara ihtiyaç duyduğunuz çeviri özelliklerini de sunar.
Ayrıca Astrid Things’de, müşteri kazanma şansınızı artırabilecek CTA metni ve düğmeleriyle ilgili başlık modülünü de fark edeceksiniz. WooCommerce ayrıca bunun için öncelikle bir web sitesine ürün satmak için sağlanmıştır.

Jobify – Dizine Alınmış İş Listeleri için WP Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Jobify, en alakalı sonuçları elde etmek için önceden tasarlanmış sayfa şablonları, gelişmiş arama işlevi ve web sitesi filtrelemesi ile birlikte gelen başka bir işletme listesi temasıdır.
Bu tema, WP Job Manager eklentisinden yararlanır ve iş listeleme sayfaları web sitesi oluşturmayı çok kolay hale getiren Indeed, Facebook, Zing ve Wishmonials ile entegre olur.
Jobify, tamamen özelleştirilebilir güzel bir yazı tipi stili ile zarif bir tasarım sunar. Bu WordPress dizin oluşturma sitesi şablonunun, rakipleriniz arasında işletme listelerinizden öne çıkması garanti edilir.

Shoppe

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Shoppe, bir sürükle ve bırak Themify aracı ve ajax cart, lightbox hızlı görünüm, hızlı arama, görüntü yakınlaştırma özelliği ve daha fazlası gibi birçok e-ticaret özelliği ile dakikalar içinde profesyonel bir e-ticaret web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok amaçlı bir WooCommerce şablonu. bir araya geliyor.
Shoppe, 60’tan fazla normal düzen ve 20’den fazla özel mağaza sayfası düzeniyle birlikte geldiğinden, WooCommerce için özel olarak tasarlanmış ilk çok amaçlı şablonlardan biridir.
Temel olarak, bir çevrimiçi mağaza başlatmak istiyorsanız, Shoppe şablonlarda en iyi seçeneklerden biridir.

OnePage Lite

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Çok temiz ve güzel tema şablonu. Tasarım, tüm bölümlerin net bir şekilde ayrılmış olmasıyla zariftir, bu da tutarlı ve net bir görünüm yaratır. En son blog gönderilerinizi görüntülemek ve onlara ekstra görünürlük sağlamak için alt alanı kullanabilirsiniz. Tema ayrıca tamamen mobil duyarlıdır.

Özellikleri

 • Ana sayfada paralaks öğeleri
 • WordPress Özelleştiriciyi Etkinleştir
 • Sınırsız tema rengi
 • Akıllı cihazlarda %100 duyarlı
 • SEO’ya hazır
 • ev küçük resim
 • Ana sayfada özel içerik bölümleri.

Gridster-Lite

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Gridster şablonu, özellikle bir portföy veya çalışma galerisi olarak hizmet vermek üzere oluşturulmuştur. Bu şablonla, kendinizi tanıtabilir ve yan menüde konuları kategorilere ve etiketlere göre düzenleyebileceğiniz bir gezinme menüsü ile çalışmalarınızı zarif ve çekici bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu şablon ayrıca gelişmiş seçeneklere sahip ücretli bir sürümde mevcuttur.

Adveland: Çekici Park WordPress Teması

Adveland, harika bir tasarıma ve bir dizi premium özelliğe sahip mükemmel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Tarayıcılar arası uyumluluğu, hangi tarayıcıyı kullanırlarsa kullansınlar tüm müşterilere işletmeniz gibi görünmenize yardımcı olur. Ayrıca müşteriler her zaman iletişim formu aracılığıyla size soru sorabilir.

Qi Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Qi Theme, profesyonelce tasarlanmış 100 demo ve neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneği ile birlikte gelen ücretsiz, çok yönlü bir temadır. Geliştiriciler, hazır demoların yanı sıra, sitenizdeki demolardan önceden eklenmiş tüm premium görüntüleri ücretsiz olarak kullanmanıza olanak tanıyan özel bir Shutterstock medya lisansı da içerir: Qi Theme ile gerçekten ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. Birkaç dakika içinde başlayın.
Bu esnek tema, bu ücretsiz temaya birinci sınıf şablon oluşturma becerilerini getiren, kendini işine adamış profesyonellerden oluşan ödüllü bir ekip tarafından oluşturuldu.
İşletmelere, yaratıcı web sitelerine, çevrimiçi mağazalara ve akla gelebilecek hemen hemen her yere uygundur ve ne tür bir web sitesi kurmayı planlıyor olursanız olun harika bir seçimdir.

flash

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Flash ayrıca çok amaçlı ihtiyaçlar için kullanılabilecek esnek bir WordPress temasıdır. Modern ve profesyonel web sitelerinde herhangi bir güvenilir çalışma için mükemmel bir duyarlı temadır.
Yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu gibi bazı özellikler de bu temaya dahildir; bu, çoğu ücretsiz WordPress temasında özellikle nadirdir.
Bu tema, web sitesi öğelerini daha rahatlatıcı hale getiren altıdan fazla widget eklentisine sahip bir Flash Toolkit eklentisi içerir. Ayrıca, bu tema, simgelerin yardımıyla görüntülemek için kullanabileceğiniz 11’den fazla özel widget ve hizmet widget’ı ve ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimlerinizi görüntülemek için mükemmel bir alan gibi tamamen premium özelliklere sahiptir.
Bu konu ayrıca, ekip üyelerinizle ilgili fotoğraflar, özgeçmişler ve çok daha fazlası gibi referansları ve bilgileri görüntülemek için bir yer içerir.

Service Finder – Dizine Alınmış İş Listeleri WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Servis Bulucu WordPress Menüleri teması, gelişmiş bir servis ve işletme indeksleme temasıdır. Profil yönetimi, rezervasyon yeri yönetimi, müsaitlik ayarları, ekip yönetimi, rezervasyon yönetimi, faturalandırma ve ödeme sistemi, hizmet alanları ve hizmetler, hizmet sağlayıcılar ve daha fazlası gibi kullanışlı özelliklerle doludur.
Tema, WP Job Manager uzantısı, Stripe ve PayPal ödeme ağ geçitleri için destek, ülkeye göre kayıtları sınırlama ve konuma göre arama filtreleri ile bütünleşir. Ayrıca Service Finder iki farklı ana sayfa ile birlikte gelir ve tema seçenekleri menüsü aracılığıyla birçok özelleştirme seçeneği sunar.

X Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

X teması, tasarımınızın birden çok alanında kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak oluşturucu, tema yöneticisi ve özel widget’larla birlikte geldiği için ThemeForest’taki en özellikli şablonlardan biridir.
X, önceden tasarlanmış eksiksiz site sayfaları ve hızlı bir şekilde başlamak için kullanabileceğiniz hiyerarşik düzenler ile önceden tasarlanmış olarak gelir. Örneğin, iş, düğün, yemek teslimatı, ajanslar ve daha fazlası için web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz.
Tema geliştirmelerinin bir parçası olarak birçok premium eklentiye sahip çok amaçlı eksiksiz bir temadır.

ColorMag

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

ColorMag, dergiler, gazeteler ve yayın siteleri için temiz ve modern bir şablondur. Tema, renkli düğmeler, belirgin bir kaydırıcı ve sezgisel bir içerik yapısı ile temiz ve güzel bir görünüme sahiptir. ColorMag, hakkında yazmak istediğiniz her konuya uygun çok amaçlı bir tasarıma sahiptir.

Özellikleri:

 • Sorumlu tasarım
 • ana renk
 • Kutulu ve ferah yerleşim seçeneği
 • WooCommerce Uyumluluğu
 • Spaces 15+ widget ve 5+ özel widget
 • 6 sosyal simge
 • 1 özel liste

Ebay

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Bu şablon, ürünlerini Amazon ve e-bay gibi siteler veya işgücü pazarlaması gibi siteler üzerinden satmak için bir site oluşturmak isteyen herkes için ideal bir şablon olabilir, şablon ücretsizdir ve özel yazı tipi, taksonomiler, özel menü gibi çeşitli özelliklere sahiptir. , meta kutuları, jQuery kaydırıcısı … ve ayrıca tek bir panelde mevcuttur Birden fazla seçeneği ve ayarı kontrol edin.

Shapely:Ücretsiz Tek Sayfa WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Shapely, mobil uyumlu ve retinaya hazır bir tasarıma sahip harika bir WordPress temasıdır. Tema ayrıca kullanıcı dostu belgeler ve kolay bir kurulum süreci ile birlikte gelir.

Punte

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Punte, hemen hemen her amaç için kullanılabilecek mükemmel bir ücretsiz çok amaçlı WordPress temasıdır. Tüm en iyi sayfa oluşturucularla harika çalıştığı için web sitenizi bu temayla özelleştirebilirsiniz. Ayrıca yerleşik Gutenberg blok oluşturucu ile uyumludur ve e-ticaret bloglarına ve daha fazlasına odaklanan farklı başlangıç ​​siteleri arasından seçim yapmanızı sağlar.
Bu tema aynı zamanda WooCommerce ile uyumludur, böylece bir çevrimiçi mağazayı kolayca yapılandırabilir ve çalıştırabilirsiniz. Punte size özel üstbilgi ve altbilgi, duyarlı tasarım, hızlı yükleme süreleri, çoklu tema seçenekleri, ücretsiz destek ve güncellemeler gibi özellikler getiriyor.

Point Finder – İş Dizine Ekleme WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Point Finder, dakikalar içinde dizine eklenmiş bir web sitesine sahip olmanızı sağlar. Tema şık ve duyarlı bir tasarıma sahiptir. Temel özellikler arasında özel bir arama alanı ve öğeler için alanlar, bir arka uç yükleme sistemi, bir inceleme sistemi ve çeşitli ödeme ağ geçitleriyle entegrasyon bulunur.
Bu WordPress teması duyarlıdır ve Visual Composer Builder ile entegrasyon sayesinde sitenizin tasarımı ve görünümü üzerinde büyük kontrol sağlar. Dahil edilen diğer özellikler arasında sosyal kayıt, Google Haritalar’a dayalı coğrafi konumlar, bir gönderi şablonları sistemi ve özel widget’lar bulunur.

Storefront

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Storefront, WooCommerce’in çekirdek geliştirme ekibi tarafından tasarlanan ve geliştirilen popüler WooCommerce eklentisi için varsayılan temadır.

Mağazanızı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz birçok düzen ve renk seçeneği vardır, vitrin görünümünün en iyi yanı, özelleştirmenin ve geliştirmenin kolay olmasıdır.

Fagri

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Fagri, küçük işletmeler, yeni başlayanlar, nişler ve ürün sayfaları için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Modern bir görünüm ve temiz bölümlerle birleştirilmiş şık tek sayfalık tasarımı, onu promosyon kampanyanız için mükemmel bir seçim haline getirir.

Şablon özellikleri:

 • çok amaçlı tasarım
 • Ve iletişim formu ile eksiksiz bir teklif başlığı
 • ve duyarlı tasarım
 • Sayfa oluşturucu Elementor ile uyumluluk
 • WooCommerce Hazır
 • Renk seçenekleri
 • Paralaks kaydırma.

Responsive

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Bu şablon adını almıştır, resmi WordPress şablonları deposundaki en iyi ücretsiz duyarlı şablonlardan biridir, basit ama etkili şablon, kurulumu kolay ve tüm cep telefonlarına ve dijital tabletlere duyarlıdır, işletmeler ve küçük işletmeler için en iyi seçimdir.

Business Consulting WordPress Theme

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Adından da anlaşılacağı gibi, İş Danışmanlığı, iş danışmanlığı için çok amaçlı bir modeldir. Danışmanlık WordPress teması, önceki müşterilerden müşteri logoları ve referansları ekleyebileceğiniz görüntüler ve geniş alanlar kullanır. Ayrıca, yeni müşteriler çekmeye yardımcı olmak için hizmetlerinizi ve diğer içeriği dahil edecek alanlara da sahiptir.

Anariel Lite

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Anariel Lite, modern ve şık unsurlara sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Öncelikle küçük işletmeler için temiz bir blog tasarımı sağlar. Bu tema, tüm blog gönderileriniz ve fotoğraflarınız için mükemmel bir alan sağlar.
Bu temayla ilgili en iyi şeylerden biri, Elite Energy temasını yükseltebilmeniz ve hatta isterseniz ek özellikler ekleyebilmenizdir. Bu temanın premium sürümü, sınırsız renkler, devrim kaydırıcısı, temel ızgara eklentisi, 700’den fazla Google yazı tipi ve premium destek gibi birçok premium özellik içerir.
Ayrıca bu tema, çeşitli sosyal entegrasyonlar ve kısa kodlarla birlikte ses ve video gönderilerini destekler. Blogunuzu ve farklı türlerinizi renklendirmeye yardımcı olan üç farklı tipografi seçeneğine sahiptir. Çeşitli özelliklerin yanı sıra, bu tema ayrıca kenar çubuklu ızgara, kutulu veya varsayılan düzen sunar.

ClassiAds – Reklamları Sınıflandırın WordPress Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

ClassiAds, çarpıcı bir dizine eklenmiş işletme sitesi oluşturmak üzere tasarlanmış, WordPress için duyarlı bir sınıflandırılmış reklam temasıdır. Tema, kullanılabilirlik ve okunabilirliğe güçlü bir şekilde odaklanarak onu kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirir.
Temanın tasarım açısından avantajlarından biri, iki farklı mizanpajın, önceden hazırlanmış üç şablonun ve bir SEO yöneliminin varlığıdır. İşlevsellik söz konusu olduğunda, bu tema, kategorilere ayrılmış menü düzenleri elde etmek için arka uçta özel alanlar ve işleme kullanır. Tüm bunlara ek olarak ClassiAds, PayPal, MailChimp ve Google Maps ile entegre çalışmaktadır.

Authority Pro

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Authority Pro, güçlü Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiş blogcular, girişimciler ve serbest çalışanlar için çok amaçlı bir WordPress temasıdır.
Bir ana sayfa widget düzeni, özelleştirilebilir başlık, şablon seçenekleri sayfası ve daha fazlasıyla birlikte gelir.
Diğer birçok WordPress eklentisiyle hazır ve çalışan StudioPress, hızlı ve harika yüksek kaliteli WordPress temaları oluşturmasıyla bilinir.

Allegiant

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Esnek, çok amaçlı tasarımı, yeni başlayanlar, ajanslar, portföyler ve daha fazlası için kullanmanıza olanak tanır. Temizdir, düzenli periskop bölümlerine, tam genişlikte bir hareketli kaydırıcıya sahiptir ve birçok özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir.

Özellikleri:

 • Sorumlu tasarım
 • özel kısa kodlar
 • sınırsız renk
 • paralaks kaydırma
 • Planlama üzerinde tam kontrol
 • WooCommerce Desteği
 • özel sayı.

Andrina Lite

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Themia şablonu gibi bu şablon da InkThemes sitesinin ürünlerinden biridir, aynı zamanda ücretsiz bir şablondur ancak ücretli sürümünü alma imkanı vardır, ancak küçük siteler için şablonun ücretsiz sürümü gerekli her şeyi verir, siz Ücretli sürümü yalnızca sitenizi tamamen özelleştirmek ve tek bir görüntü vermek için kullanabilirsiniz Gelişmiş ayarlar almak istiyorsanız bunun için gidin.

eStore

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

eStore, son derece işlevsel bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanıyan harika bir ücretsiz WooCommerce temasıdır. SEO için optimize edilmiştir, çapraz uyumluluğa, eksiksiz bir özel araç setine ve bir dizi başka harika araç ve özelliğe sahiptir.

Exponent

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Base, görsel olarak çekici bir WordPress iş temasıdır. İhtiyaçlarınıza göre bir web sitesi başlatmak için kullanabileceğiniz 20’den fazla demo şablonu ile birlikte gelir.
Tek tıklamayla demo içerik içe aktarıcı ile siteyi hemen hazır hale getirebilirsiniz. Tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için içeriği metin ve görsellerinizle değiştirmeniz yeterlidir.
Exponent teması herhangi bir dile çevrilebilir, bu da kolayca çok dilli bir site oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Diğer özellikler arasında renk yönetimi, Google Fonts desteği, portföy bölümleri, resim galerileri ve atlıkarıncalar bulunur.

News Portal

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Haber Portalı, Mystery Themes tarafından yayınlanan haber dergileri ve web siteleri için bir WordPress temasıdır. Bu şablon, bir derginin tasarımını ana sayfanızda düzenlemek için 5 kullanışlı widget ile birlikte gelir.
Eklenti resmi WordPress eklenti deposundan indirmek ücretsizdir, 55 $ karşılığında premium lisans alabilirsiniz, profesyonel sürüm tek tıklamayla demo içe aktarma aracı, çok sayıda düzen, inceleme sonrası, tarama çizelgeleri ve daha fazlasını içerir.

AccessPress Parallax 

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

AccessPress Parallax, canlandırıcı pürüzsüz kaydırma ve modern bir görünüme sahip tek sayfalık harika bir şablondur. Tema, ister kurumsal ister yaratıcı olsun, herhangi bir işletme için uygundur. Çevrimiçi mağaza ve cüzdan için iyi bir seçimdir. Genel olarak, tema güzel ve çekici görünüyor.

Özellikleri:

 • Sorumlu tasarım
 • Çoklu başlık düzeni
 • ve gelişmiş yayınlama ayarları
 • ve rengi özelleştir
 • Ve CSS3 Animasyonu
 • paralaks kaydırma
 • Premium kaydırıcı
 • WooCommerce entegrasyonu

Radiate

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Ziyaretçilerin dikkatini çekmek için büyük bir başlığı olan temiz bir şablondur, ayrıca bir resim galerisi ve diğer özelliklere sahiptir, ayrıca renkleri özelleştirebilir, sitenin arka planını değiştirebilir, düzeni ve diğer özellikleri özelleştirebilirsiniz. WordPress özelleştirici.

Tyche

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Çevrimiçi mağazanızı tanıtmak için şık bir görünüme mi ihtiyacınız var? Sizi anında etkileyecek ücretsiz bir e-ticaret temasına göz atın. Burada düzgün bir web sitesi kaydırıcısına, çekici bir tasarıma ve birçok WooCommerce özelliğine sahipsiniz.

Mekanlar ve Etkinlikler için MyCity WP Teması

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

MyCity, ziyaretçileri sosyal medyada önemli siteleri paylaşmaya teşvik eden ve böylece sıralamanızı artıran widget’ları sayesinde ziyaretçileri müşterilere dönüştürme potansiyeline sahip harika bir dizine eklenmiş WordPress temasıdır.
Tema, Stripe ve PayPal ile entegrasyon sunar, ancak aynı zamanda sizin için para transfer etmenin bir yolu olarak UberService ortaklık programı ile benzersiz entegrasyon sunar.
Kullanıcılar e-posta veya kısa mesaj yoluyla sitenize hızlı bir şekilde kaydolabilir ve tema, diğer birçok özelliğin yanı sıra coğrafi konum özelliklerini, kullanıcı incelemelerini, Tequera ile bilet satma özelliğini destekler.

Conica

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Conica, bloglar, iş web siteleri vb. için kullanılabilir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz başka bir güçlü çok amaçlı WordPress temasıdır.
Acemi kullanıcılar için bile yönetilmesi kolay birçok özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir.
Şablon, WooCommerce entegrasyonu, başlık seçenekleri, kaydırıcılı ana sayfa, blog listesi ve arşiv sayfası düzenleri ve daha fazlası dahil olmak üzere modern bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi harika özellik sunar.

Zelle Lite

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Tek sayfalık bir şablon olarak tasarlanmıştır. Arka planda tam genişlikte bir görüntüye ve üstte basit bir beyaz menü çubuğuna sahiptir. Ana renkler siyah ve beyazdır, ancak bazı bölümler klasikten parlak yeşile, sarıya veya kırmızıya atlar. Genel tasarım zarif ve klasik bir tasarımdır. Bootstrap WordPress temasına güzel bir örnek.

Şablon özellikleri:

 • Temiz ve sertifikalı
 • Görünüm Efektleri
 • WooCommerce entegrasyonu
 • Tema Seçenekleri Paneli
 • Tercüme (tam tercüme)
 • Duyarlı ve uyumlu tasarım
 • Kolay bağlantı fonksiyonları.

Finale

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Logo ve kurumsal kimliğin ön planda olduğu ajanslar ve markalar için tasarlanmış şık bir şablon. Çok temiz tasarım ve uzmanlık için birden fazla seçenekle kurulumu kolaydır.

Cenote

En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022
En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Temiz ve güzel tasarlanmış bir WordPress blog teması arıyorsanız Cenote sizin için doğru seçim olabilir. Benzersiz ve nefes kesici bir blog oluşturmak için birçok topografya, renk ve düzen seçeneğine sahiptir. SEO düşünülerek tasarlanan bu duyarlı tasarımlı tema, her tür blogu kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanır.

Özet

Kısacası, bu ücretsiz WordPress temaları, herhangi bir bütçe olmadan bile harika bir web sitesiyle öne çıkmanıza olanak tanır. Daha fazlasını söylemek gerekirse, bu temaların izleyiciyi etkilemenizi sağlayan harika bir işlevi var.

Bu makalenin siteniz için en iyi WordPress temasını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlendirilmiş altyapımız otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkı gösterelim! Check out our plans!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
How To Make a Video-Sharing Platform

VPS Web hosting nedir?

Next Post
3 aspects of link building

Ücretsiz bağlantı kurmanın 3 teknik sırrı 

Related Posts