Özel Sunucular Tekrar İş Başında, İşte Nedeni

Dedicated servers are back on track
Berikut alasan kenapa Server Khusus Lebih Andal

Web Hosting, ister Paylaşılan, Adanmış, VPS veya başka bir tür olsun, her web sitesi için gereklidir.

Ayrıca, web sitenizi bir web barındırma sağlayıcısında barındırmak, sitenizin güvenli olmasını ve onu korumak için birden fazla güvenlik önlemine sahip olmasını sağlar. Web siteniz için bir barındırma planına sahip olmanız için daha pek çok neden var, ancak bu başka bir zamanın konusu. 

Web sitenizi barındırmanın bir yolu Özel Sunucular aracılığıyladır. Adanmış Sunucu veya Adanmış barındırma hizmeti, bir kullanıcının tüm sunucuyu kendileri için kiraladığı bir web barındırma türüdür. Bu, kullanıcının sunucuyu başka kimseyle paylaşmayacağı ve paylaşmadan tüm kaynaklarından yararlanabileceği anlamına gelir. 

Ayrıca, Adanmış Sunucular, kullanıcıların barındırmaları üzerinde tam kontrol ve özelleştirmeye sahip olmalarını sağlar. Ve web siteniz, paylaşımlı hostingde olduğu gibi diğer web siteleri ile kaynak paylaşmayacağından, yoğun trafikle karşı karşıya kalsa bile ultra hızlı yükleme sürelerine sahip olacaktır. Web siteniz en iyi performansı alacak ve bu da Google sıralamasında ve SEO’da ona yardımcı olacaktır. 

Neredeyse tüm dünya çevrimiçi ortama geçtiğinden beri, insanlar yiyecekten giysiye ve kitaplara kadar ihtiyaç duydukları her şeyi satın almak için çevrimiçi mağazaları ve web sitelerini kullanıyorlar. Günümüzde pek çok insan mağazalara göz atmak için dışarı çıkmıyor. Bu nedenle, Google sıralamasında üst sıralarda yer alan güvenilir ve hızlı bir web sitesine sahip olmak, yeni online alışveriş dalgasında nasıl ayakta kalacağınızdır. 

Bahsettiğimiz gibi, Dedicated Sunucular web sitenizin sunduğu işlem gücünün %100’ünü kullanmasını sağlar ve bu nedenle optimum performans elde eder. Bu da web sitenizin Google’daki sıralamasını artıracak ve böylece daha fazla kişi onu bulacaktır. Örneğin, bir giyim mağazanız olduğunu varsayalım. Web sitenizi barındırmak için Özel Sunucular alırsanız, Google’ın sıralamasında daha üst sıralarda yer alırsınız. Böylece, bir müşteri çevrimiçi giyim web sitelerini aradığında, web siteniz diğerlerinden önce çıkacak ve müşteri önce web sitenizi ziyaret edecektir. 

Web sitenizi barındırmak için Adanmış Sunucuları nereden alabileceğinizi merak ediyorsanız, sizi ele geçirdik. UltaHost, Özel Sunucular da dahil olmak üzere yüksek kaliteli hizmetler sunan bir web barındırma sağlayıcısıdır. Aynı zamanda çok esnektir ve web siteniz için seçebileceğiniz sekiz farklı Adanmış Sunucu planına sahiptir. En iyi yanı, tüm planlarına 7/24 destek, ekip yönetimi, SSH ve SFTP erişimi, sınırsız bant genişliği, ücretsiz günlük yedeklemeler, ücretsiz SSL Sertifikaları ve daha birçok değerli özellik dahildir. 

HostAdvice’de UltaHost hakkında birçok olumlu eleştiri aldık. Bu nedenle, gerçek UltaHost kullanıcılarının sağlayıcı ve hizmetleri hakkında ne düşündüklerini öğrenmek istiyorsanız, bunu bu bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz. Ayrıca, UltaHost’taki uzman incelemelerini orada bulabilir ve sağlayıcının neyle ilgili olduğunu görebilirsiniz.

Dedicated Servers
Dedicated Servers

Genel olarak, web sitenizi Tahsis Edilmiş Sunucularda barındırmak size çok yardımcı olabilir, ancak daha derine inelim ve daha fazla Tahsis Edilmiş Sunucunun sizin için neler yapabileceğini ve neden tekrar yola çıktıklarını öğrenelim. 

Adanmış Sunucular Neden Yeniden İş Başında? 

Yukarıda bahsettiğimize ek olarak, Adanmış Sunucular birkaç başka nedenden dolayı tekrar yoluna girmiştir. Oyun, pandemi vurduğundan beri çok popüler hale geldi. Gittikçe daha fazla insan oyun oynamaya veya başkalarının canlı oynamasını izlemeye başladı. Minecraft ve diğerleri gibi çevrimiçi oyunların barındırılması gerekir ve bunları barındırmanın en iyi yolu Özel Sunuculardadır. Adanmış Sunucular, çevrimiçi oyunları barındırmak için ideal olan daha fazla işlem gücü, bellek ve depolama özellikleri sunar ve giderek daha fazla şirket bunları oyunları için kullanmaktadır. 

Ayrıca, artık daha fazla insan çevrimiçi olduğundan, birçok web sitesi önemli trafik artışları yaşadı. Yüksek trafiği yönetmek, Tahsis Edilmiş Sunucuların ekmek ve tereyağıdır, bu nedenle birçok şirket ve kişi Tahsis Edilmiş Sunucu planlarına geçmiştir. Bu nedenle Dedicated Sunucular her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. 

[Not] Özel Sunucular ile, ağ tıkanıklığı, başka bir kullanıcının kaynakları tüketmesi ve BT işlemlerinizi yavaşlatması, yetersiz yükleme süreleri, çökmeler ve daha fazlası dahil olmak üzere paylaşılan barındırma ile ortaya çıkan önemli riskleri ve sorunları ortadan kaldıracaksınız.

HostAdvice Hakkında 

HostAdvice, uzman ve tarafsız web barındırma karşılaştırmaları sağlayan bir karşılaştırma motorudur. Buna ek olarak, uzmanlar tarafından yazılmış birçok inceleme, kılavuz ve nasıl yapılır makalesi de sağlarlar. 

İşlerine 2014 yılında başladı ve o zamandan beri 4.000’den fazla inceleme ve 65.000’den fazla kullanıcı incelemesi yazdılar. Birçok şirket ve kişi, hangi barındırma sağlayıcılarının en iyi fiyatlara ve güvenilirliğe sahip olduğunu ve seçtikleri barındırma sağlayıcısının kendileri için doğru olanı olup olmadığını öğrenmek için günlük olarak onlara ulaşır. 

Son Açıklamalar 

Dünya yıllardır istikrarlı bir şekilde çevrimiçine geçiyor, ancak geçiş süreci pandemi başladığından beri hızlandı. Giderek daha fazla insan eğlence, yemek, giyim ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ihtiyaçları için İnternet’e yöneldi. Dolayısıyla, aynı zamanda çevrimiçi varlığını geliştirmek ve geçişten yararlanmak isteyen bir şirketseniz, Özel Sunucu almak sizin için ideal bir çözümdür.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
9 Magento Extensions for eCommerce

E-Ticaret için 9 Magento Uzantısı (#5 Olması Gerekir)

Next Post
Ecommerce Website Builders

2022 İçin En İyi 10 E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucusu

Related Posts
Total
0
Share