SSL sertifikası nedir

Shares

Ultahost, çeşitli ücretsiz ve ücretli SSL sertifikaları sunar. Bu video, SSL Sertifikalarını ve neden kullanıldığını açıklar.

SSL sertifikası nedir

Web’de iş yaparken, kötü adamların hassas müşteri bilgilerini ele geçiremeyeceklerinden emin olmak istersiniz.

SSL’nin devreye girdiği yer burasıdır. Çevrimiçi fatura ödemeniz gibi hassas bilgiler gerektiren web sitelerine göz atarken fazladan “s” fark etmiş olabilirsiniz.

Ama bu fazladan “s” nereden geldi ve bu ne anlama geliyor?

Basitçe söylemek gerekirse, fazladan “s”, o web sitesine olan bağlantınızın güvenli ve şifreli olduğu anlamına gelir; Girdiğiniz tüm veriler bu web sitesi ile güvenli bir şekilde paylaşılmaktadır.

Bu küçük “s”lere güç veren teknolojiye, “Güvenli Yuva Katmanı” anlamına gelen SSL denir. SSL – Secure Sockets Layer için kısa – kullanıcı ve web sunucusu arasındaki iletişimi şifreleyen standart güvenlik teknolojisidir.

Bu şifreleme, kullanıcı adlarının, şifrelerin, kredi kartı bilgilerinin ve diğer önemli verilerin yakalanma riski olmadan kullanıcıdan sunucuya taşınmasını sağlar.

Bunu, hassas web verilerinin geçebileceği güvenli bir ağ geçidi olarak düşünün. SSL, çevrimiçi işlemleri ve müşteri verilerini korumak için milyonlarca web sitesi tarafından kullanılmaktadır. Bilgiler SSL ile şifrelendiğinde, yalnızca amaçlanan alıcı bunu anlayabilir.

Müşterilerinizin bilgilerini zarardan korumak kesinlikle çok önemlidir. Bu nedenle, web siteniz müşterilerden veya ziyaretçilerden kullanıcı adları, şifreler, kredi kartı numaraları, iletişim bilgileri veya diğer kişisel veriler isterse, itibarınız her ayrıntıyı korumaya bağlıdır.

Ama endişelenme: arkandayız. UltaHost SSL Sertifikaları, dünyanın en güçlü şifrelemesini kullanır ve sizin ve müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu kritik güvenlik katmanını sağlar.

SSL sertifikanızı bugün alın – müşterilerinizi koruyun – kendinizi koruyun.

SSL Fiyatlarımızı buradan kontrol edin: SSL Fiyatlarımızı buradan kontrol edin: https://ultahost.com/ssl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
If you're interested in developing websites, a key decision in the process is choosing a PHP CMS that meets your expectations.

Piyasadaki En İyi ve En Çok Kullanılan 10 PHP CMS.

Next Post
How To Make a Video-Sharing Platform

VPS Web hosting nedir?

Related Posts
 25% off   Enjoy Powerful Next-Gen VPS Hosting from as low as $5.50