En İyi 10 PHP Sosyal Ağ Komut Dosyası

10 Best PHP Social Network Script
10 Best PHP Social Network Script

Bugün sizinle, özel bir sosyal ağ platformu oluşturmanıza yardımcı olmak için En İyi 10 PHP Sosyal Ağ Komut Dosyasını paylaşıyoruz.

Bu nedenle, PHP Sosyal Ağ Komut Dosyası, tamamen güçlü ve etkili sosyal ağ siteleri oluşturmakla ilgilidir.
Sosyal ağ siteleri oluşturmak için epeyce “sözde” etkili çözüm var. Ancak bu araçlar, etkili ve başarılı sosyal ağ siteleri oluşturmak için gereken gücün gerisinde kalıyor.
İşte birçok verimsiz araç arasında öne çıkan ve sizin için özel bir sosyal ağ platformu oluşturmanıza yardımcı olan Sosyal Ağ PHP Script’in faydası geliyor.
Ayrıca, bu PHP Sosyal Ağ Komut Dosyasını kullanmanız için sayısız neden var.

Burada, öne çıkan bazılarını sizinle paylaşıyoruz:

 • Bu PHP Komut Dosyaları Yazılımı, kullanıcıların profillerini oluşturmasına olanak tanır
 • Bu PHP Komut Dosyaları, kullanıcıların sosyal medya hesaplarını oluşturmasına olanak tanır
 • Bu sosyal medya PHP Komut Dosyası, kullanıcıların makaleleri, fotoğrafları veya videoları kendi zaman çizelgelerinde yayınlama ve paylaşma gibi etkinlikler yapmalarını sağlar.
 • Ayrıca, kullanıcılar sınırsız hayran sayfası, grup ve etkinlik oluşturabilir, sayfa oluşturabilir veya beğenebilir, resim yükleyebilir, fotoğraf albümü yapabilir ve daha fazlasını yapabilir.
 • Bu Sosyal Ağ PHP Komut Dosyası, canlı sohbet, görüntülü sohbet, haber akışı ve bildirimler ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklere sahip olmanızı sağlar.

Bu nedenle, Facebook gibi bir sosyal ağ sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu Sosyal Ağ Komut Dosyalarını kullanmalısınız.

Bu gönderi, yaklaşık 10 En İyi PHP Komut Dosyası içerir.
Bu sosyal ağ komut dosyalarının en iyi yanı, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan sosyal ağ sitelerinizi oluşturmanıza izin vermeleridir.
Bu PHP Komut Dosyaları, harika bir tasarım ve kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte gelir. Yöneticilerin Reklam Sistemi ile para kazanmalarını sağlarlar. Yönetici, kullanıcılarına Reklam alanı satabilir ve PayPal veya Stripe gibi entegre ödeme ağ geçitleriyle para toplayabilir.
Dolayısıyla, sosyal ağ sitenizi başlatmak için en iyi PHP Komut Dosyalarını arıyorsanız, o zaman kesinlikle doğru yerdesiniz.

Aşağıda hem ücretsiz hem de ticari olanları listeledik. İşte sizin için liste:

WoWonder  

WoWonder

WoWonder
96 100 0 1
Rate depends on envato market reviews
Rate depends on envato market reviews
96/100
Total Score
The best

WoWonder, şimdiye kadarki en iyi sosyal PHP ağ betiğidir! bu, kendi sosyal

ağınızı oluşturmanıza olanak tanır.
Hızlı ve kaliteli sosyal ağ sitesi oluşturmak için bir PHP Scriptidir.
Bu, kendi sosyal ağ web sitenizi başlatmanın en iyi yoludur.
WoWonder hızlı ve güvenlidir. Düzenli olarak güncellenmektedir.
WoWonder, kullanıcılarınızın profiller ve zaman çizelgeleri oluşturma gibi farklı etkinlikler gerçekleştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar Vimeo, YouTube, vb.’ye erişebilir. Flash oyunlar oynayabilir, yakındaki arkadaşlarını bulabilir, canlı sohbet edebilir ve haber akışı, bildirimler ve çok daha fazlasını alabilirler gibi diğer web sitelerinden videolar paylaşmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, Amazon S3 tarafından barındırılan çevrimiçi filmleri bile izleyebilirler.

Özellikleri:

 • Bu PHP Komut Dosyası, TBM ve BGBM için destek sağlar. Böylece betik, sosyal ağ sitenizden para kazanma fırsatı sunar. Kullanıcılar, reklamlarını web sitenizin kenar çubuklarının yanı sıra gönderilerde oluşturabilir ve yayınlayabilir.
 • Komut dosyası, Amazon S3 CDN ile entegre edilmiştir. Böylece sosyal web sitenize yüklenebilecek sınırsız dosya, resim, müzik ve video depolayabilirsiniz.
 • Amazon S3’te barındırılan videoları izlemek. Ayrıca kullanıcılar Vine, SoundCloud Music ve daha fazlası gibi çeşitli video paylaşım sitelerinden video izleyebilir ve içe aktarabilir.
 • Komut dosyası, web sitenizin 1 milyondan fazla kullanıcısını yönetmenize izin veren üst düzey önbellekleme sistemi ile çivili olarak gelir.
 • PHP Script, kullanıcıların ve yöneticilerin web sitesinde çeşitli makaleler, başlıklar, gönderiler ve forumlar oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanır.
 • Yönetici, Google Analytics Kodu ekleyebilir/düzenleyebilir. Arka uçtan şüpheli bir IP adresini yasaklayabilirler
 • Komut dosyası, yöneticinin tüm kayıtlı kullanıcılara mesaj gönderebileceği bir posta listesi sistemine sahiptir.

Fiyatlandırma Planı

 • PHP Komut Dosyası, tüm önemli özelliklerle birlikte 72 ABD Doları karşılığında mevcuttur ve altı aya kadar destekler. Desteği yalnızca 25,13 ABD doları karşılığında on iki aya kadar uzatabilirsiniz. Genişletilmiş lisans yalnızca 272 $ karşılığında kullanılabilir.

phpSocial 

PHPSocial

PHPSocial
81 100 0 1
Rate depends on users reviews
Rate depends on users reviews
81/100
Total Score
Very good

Bu sosyal ağ platformu, kullanıcıların çeşitli etkinlikler gerçekleştirmesine izin veren Facebook’a çok benzer. Örneğin, profillerine yaşam olayları ekleyebilir, profil gizliliğini yönetebilir, fotoğraf ve gönderilere yorum yapabilir/beğenebilir/paylaşabilirler vb.
Ayrıca kullanıcılara haber akışı, canlı sohbet, bildirimler ve daha birçok modern özellik gibi farklı seçenekler sunabilirsiniz.

Özellikleri

 • Yönetici, çevrimiçi kullanıcılar, sayfalar, gruplar, site bilgileri ve daha fazlası hakkında çeşitli istatistiklere hızla göz atabilir.
 • Ayrıca arka uçtan Captcha, kelime yasağı, IP başına hesaplar, dinamik zaman damgaları vb. Alabilirsiniz. Gibi birden fazla web sitesi ayarını yapılandırabilirsiniz.
 • Ayrıca, web sitesine yeni görünümler ve işlevler eklemek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olmak için temalar ve eklentiler için çeşitli seçenekler sunar. Bu eklentiler dosya paylaşımı için kullanılabilir, görüntülü aramalar, anketler, oyunlar, hava durumu vb. içindir.
 • Komut dosyası, yönetici için kullanıcıların, grupların, sayfaların, reklamların, dillerin ve çok daha fazlasının kolay yönetimini sağlar.

Fiyatlandırma Planı

 • Bu sosyal PHP web betiğinin normal lisansını sadece 49$’a ve genişletilmiş lisansı sadece 249$’a alın.
 • 6 aylık destek sistemi sağlanacak olup, ekstra 16.50$ ödeyerek 12 aya kadar uzatılabilecektir.

iSocial 

iSocial

iSocial
78 100 0 1
Rate depends on users reviews
Rate depends on users reviews
78/100
Total Score iTotal user review 1000
Very good

iSocial, kendi sosyal ağınızı başlatmanıza izin verir ve kullanıcılara mesajlaşma &, canlı sohbet sistemi, beğenme/yorum/sohbet vb. hakkında gerçek zamanlı bildirimler verir.
Ayrıca bu komut dosyası, bir pazar yeri, makale kitaplığı, oyunlar ve diğer birçok modül eklemenize olanak tanır.
Kullanıcılar profillerinin gizliliğini yönetebilir ve hangi gönderilerin herkese açık veya herkese açık olduğuna karar verebilir.

Özellikleri

 • Web sitesinde yer alması için bir pazar yeri bölümü ve ticari ilişkiler sağlayabilirsiniz. Bu, satıcıların ve potansiyel alıcıların birbirlerini çevrimiçi olarak bulabileceği ve çeşitli ürün ve hizmetlerin satın alınabileceği anlamına gelir.
 • Ayrıca yönetici, yeni kullanıcıların Facebook, Twitter veya e-posta kimlikleriyle oturum açmalarını isteyerek kimliklerini doğrulayabilir.
 • Bu komut dosyasıyla, kullanıcıların sadece birkaç tıklamayla sınırsız hayran sayfası, grup ve etkinlik oluşturmasına izin verebilirsiniz.
 • Komut dosyası şu anda 2 dilde (İngilizce ve İspanyolca) geliyor. Ancak çok esnektir ve istediğiniz herhangi bir dili eklemenize izin verir.

Fiyatlandırma Planı

 • Bu zengin özellikli komut dosyasının normal lisansını 51$’a ve genişletilmiş lisansı sadece 255$’a alın.
 • Duyarlı komut dosyası ayrıca ek 17.25 $ ödeyerek 1 yıla uzatılabilen 6 aylık bir destek sistemi sunar.

phpFox

PHPFox

PHPFox
77 100 0 1
Rate depends on users reviews
Rate depends on users reviews
77/100
Total Score
Very good

phpFox, çevrimiçi topluluklar oluşturmak için zengin özelliklere sahip bir sosyal ağ platformudur. phpFox, topluluk üyelerinin tonlarca kullanıma hazır özellik ile bağlantı kurmasına, paylaşmasına ve etkileşime girmesine olanak tanır. Ayrıca, bu platform topluluğunuzu desteklemek için de geliştirilmiştir; Görüntülü aramalar, sohbet ve canlı yayın ile sınırsız bir iletişim merkezi oluşturur. Duyarlı web tasarımı ile phpFox, herhangi bir ekran boyutunda iyi çalışır. Daha iyi bir mobil kullanıcı deneyimi için phpFox Android ve iOS uygulamaları da mevcuttur.

Fiyatlandırma Planı

 • 299$’dan itibaren

Breeze 

Breeze

Breeze
75 100 0 1
Rate depends on users reviews
Rate depends on users reviews
75/100
Total Score
Very good

Breeze haklı olarak “dev” bir sosyal ağ platformu olarak adlandırılabilir. Breeze ile sadece birkaç dakika içinde Facebook gibi sosyal topluluk web siteleri oluşturabilirsiniz. Breeze, web sitenize tamamen Facebook benzeri bir görünüm kazandırabilmeniz için sosyal ağ web siteniz için harika bir duyarlı tasarım sunar.
Breeze, kullanıcılarınıza sayfalar, gruplar, fotoğraflar, videolar vb. sağlar. Sitenizde hesap oluşturmalarına izin verilen Kullanıcılar için anında ve gelişmiş arama seçenekleri sunmanıza olanak tanır. Çeşitli gönderiler, sayfalar, makaleler ve daha fazlasını oluşturabilirler.
Facebook gibi, kullanıcılarınız da takip edilen kişilerin/grupların/sayfaların, trend olan kullanıcıların ve paylaşılan filmlerin haber akışını bulabilir. Ayrıca, kullanıcılar birkaç tıklamayla gönderileri beğenebilir, yorumlayabilir ve paylaşabilir.

özellikleri:

 • Breeze, markanızı veya topluluğunuzu kolayca tanıtabilmeniz için sınırsız kategoriye sahip sayfalar oluşturmanıza olanak tanır.
 • Breeze, yerleşik bloglama sistemi için destek sunar ve böylece kullanıcıların makaleler oluşturmasına olanak tanır. Hatta web sitelerinde yayınlayabilirler. Ayrıca, kullanıcılar blogları için beğeniler, görüşler ve yorumlar alabilirler.
 • Kullanıcılar bu PHP betiğini kullanarak videoları doğrudan YouTube, DailyMotion ve Vimeo’dan gömebilir.
 • Breeze PHP betiği 7. Nesil gelişmiş arama motorlarını destekler. Kullanıcıların dinamik arama filtrelerini kullanarak diğer profilleri aramasına olanak tanır.
 • Yönetici, web sitesinde yayınlanan mesajlar ve yorumlar şeklinde bildirilen içeriği görebilir ve buna karşı uygun önlemleri alabilir.
 • Breeze, web sitenizin genel görünümünü ve işlevselliğini iyileştirebileceğiniz çeşitli uzantılar ve temalar sunar.

PHP Social Stream

PHP Social Stream

PHP Social Stream
50 100 0 1
User experience
User experience
50/100
Total Score
Neutral

PHP Social Stream, Facebook gibi sosyal topluluk web sitelerini dakikalar içinde kurmanıza olanak tanır. Bu platform, sosyal web siteniz için harika bir duyarlı tasarım sağlar ve mobil uyumlu web sitesini kullanmanıza olanak tanır.
Kullanıcılara sayfalar, gruplar, videolar, fotoğraflar, kullanıcılar vb. sağlar. Anında ve gelişmiş arama seçenekleri sağlayabilir ve web sitenizde çok ağlı bir fotoğraf veya video galerisi oluşturmanıza olanak tanır.
Kullanıcılar, takip edilen kişilerin/sayfaların/grupların, paylaşılan filmlerin, trend olan kullanıcıların haber akışını bulabilir.

Özellikleri

 • Yönetici, web sitesinin rapor edilen içeriğini (mesajlar ve yorumlar) görüntüleyebilir ve buna karşı uygun önlemleri alabilir.
 • Kullanıcıların farklı kategorilerde makaleler oluşturabilecekleri ve bunları web sitesinde yayınlayabilecekleri ve diğer kullanıcılardan yorum ve beğeniler alabilecekleri yerleşik bir blog sistemine sahiptir.
 • Kullanıcılar “!” yorumlarında, mesajlarında, gönderilerinde adlarından sonra. veya adlarının önüne “@” ekleyerek diğer kullanıcılardan bahsedin.
 • Ayrıca, komut dosyası, web sitesinin görünümünün yanı sıra genel işlevselliği geliştirmek için çeşitli uzantılar ve temalar konusunda size yardımcı olur.

Fiyatlandırma Planı

 • Bu PHP sosyal ağ komut dosyasının normal lisansını sadece 18$’a ve genişletilmiş lisansı sadece 90$’a satın alın.
 • Diğer gelişmiş özelliklerin yanı sıra, yalnızca 4,88 ABD doları karşılığında 12 aya kadar uzatabileceğiniz 6 aylık bir destek sistemine de sahip olacaksınız.

Boonex Dolphin

Boonex Dolphin 

Boonex Dolphin 
82 100 0 1
User experience
User experience
82/100
Total Score
Very good

Boonex Dolphin, bir sosyal ağ oluşturmak için güçlü bir CMS’dir. Arsenal’de gruplar, reklamlar, sesli ve görüntülü kataloglar, Reklam panoları, bloglar, sohbet, dosya katalogları vb. bulabilirsiniz. resmi web sitesi. Sayfalarınızın stilini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca geliştiriciler, portalınızla entegre olan mobil uygulamalar sağlar. CMS ücretlidir, ancak test için bir deneme sürümü vardır.

Fiyatlandırma Planı

 • Ücretsizden aylık 5000$’a kadar.

Social Network

Social network

Social network
69 100 0 1
User reviews
User reviews
69/100
Total Score
Good

Sosyal Ağ, yaygın olarak kullanılan bir başka PHP Sosyal Ağ Sistemidir. Bu betiği web sitenize uygulayabilir ve bir sosyal ağ platformu oluşturabilirsiniz.
Betik, ziyaretçilerinizin sitenize kolayca kaydolmalarını sağlar. Üstelik sadece birkaç dakika içinde sosyal medya hesaplarını oluşturabilirler. Bu PHP Komut Dosyası, kullanıcıların web sitenizin ön ucunu kullanarak resim, video, Emoji ve etiket göndermesine olanak tanır.
Komut dosyası, kullanıcıların arkadaşları ve meslektaşları ile kolayca canlı sohbet etmelerini sağlar. Ayrıca kullanıcılar aynı anda birden fazla sohbete gidebilir ve mesajları kolay ve hızlı bir şekilde okuyabilir.
Komut dosyası, şifreli parolalara sahip gelişmiş bir oturum açma sistemi sunar. Kullanıcıları güvende tutmak için kaba kuvvet koruması, CSRF koruması ve daha fazlasıyla birlikte gelir.
Ayrıca kullanıcılar PayPal, Stripe ve 2Chckout gibi olanaklar kullanılarak ödenebilecek kredileri kullanarak web sitenizde Reklam alanı satın alabilirler. Kullanıcılar profillerini oluşturabilir ve özelleştirebilir. Profiller, bir kullanıcının ayrıntılı bilgilerle yaptığı tüm Yayın Gönderilerini içerir.
Komut dosyası, genel/özel sayfalar oluşturmanıza izin veren özelliklere sahiptir. Üyeleri davet edebilir ve kullanıcılar için etkinlikler oluşturabilirsiniz. Ayrıca sayfalar da tıpkı profiller gibi kişiselleştirilebilir.
Komut dosyası Ajax Canlı Sohbet sunar. Kullanıcılar aynı anda birden fazla görüşme yapabilir. Gelen kutularındaki mesajları bile okuyabilirler. Kullanıcılar bloglarını oluşturabilir ve gönderilerinde paylaşılabilecek sınırsız gönderiye sahip olabilir. Komut dosyası ayrıca üyeleri yönetebilen, e-posta gönderebilen, IP Engelleme, Kullanıcı Rolleri ve çok daha fazlasını yapabilen gelişmiş bir Yönetici Paneli sağlar.

Özellikleri:

 • PHP Komut Dosyası Ajax’ı destekler. Böylece daha kısa yükleme süresi ve daha hızlı yanıt alırsınız
 • Şifre giriş sistemi
 • Komut dosyası, web sitenizi SQL Injection ve CSRF saldırılarından korur
 • Kullanıcılarınıza reklam alanı satabilirsiniz
 • PayPal, Stripe ve daha fazlası gibi ödeme ağ geçitlerini destekler

Fiyatlandırma Planı

 • Normal Lisans, gelecekteki güncellemeleri ve altı aylık desteği içeren 39,00 ABD dolarıdır. 12 aya kadar uzatılmış destek yalnızca 12,75 ABD doları karşılığında kullanılabilir.

Socialite

Socialite

Socialite
70 100 0 1
User reviews
User reviews
70/100
Total Score
Good

Socialite, fazla çaba ve zaman harcamadan dinamik bir sosyal ağ platformu oluşturmak için en iyi çözümlerden biridir.
Betik, kullanıcılara 20’den fazla gerçek zamanlı bildirim, sosyal oturum açma, canlı ve grup sohbeti ve çok daha fazlası gibi sınırsız işlevi destekler.

Özellikleri

 • Betik, gönderilerde çok seviyeli yorum sistemini ve ayrıca kullanıcıların yorumları beğenme ve beğenmeme seçeneğini destekler.
 • Ayrıca kullanıcılar spam kullanıcıları, sayfaları, grupları ve gönderileri bildirebilir ve yönetici bu raporları kaldırarak yönetebilir.
 • Yönetici, kullanıcılar için sınırsız duyuru oluşturabilir ve durumu ayarlayabilir (etkin/etkin değil). Ayrıca duyurunun ana sayfada görüntülenmesini planlayabilir.
 • Ayrıca komut dosyası, kullanıcıların bağlı kuruluş bağlantılarını Facebook veya Twitter gibi diğer sosyal ağlarında paylaşabilecekleri bir ortaklık sistemi sağlar.

Fiyatlandırma Planı

 • Bu mükemmel aracın normal lisansını sadece 46$’a ve genişletilmiş lisansı sadece 325$’a alın.
 • Ayrıca sadece 15,38 $ karşılığında 1 yıla uzatılabilen 6 aylık harika bir destek sistemine sahip olacaksınız.

mooSocial

Moosocial

Moosocial
80 100 0 1
User reviews
User reviews
80/100
Total Score
Very good

mooSocial, çok popüler bir PHP sosyal ağ yazılımıdır. Komut dosyası, Facebook gibi güçlü bir sosyal ağ web sitesini başlatmanıza izin veren en iyi işlevlerden bazılarını sunar.
Moosocial 2012 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri birçok aktif gelişme gördü.
Her yeni sürümde mooSocial birçok kullanışlı özellik ekledi. Böylece, mooSocial artık zengin özelliklere sahip bir PHP Sosyal Ağ Çözümü haline geldi. Eşit (bazı yönlerden) ve hatta phpFox ve Social Engine’den daha iyi.
Fiyatlandırmayı düşünürsek, o zaman çok mooSocial, incelemede listelenen diğer birçok seçenekten daha iyidir. Bu yazıda burada listelenen diğer Facebook Klon Yazılımlarının çoğundan daha ekonomiktir.
Ayrıca, mooSocial tamamen şifrelenmemiş ve Açık Kaynak PHP Betiğidir. Ayrıca, desteklenen bir web barındırma sunucusuna kolayca kurulabilir. Şu an itibariyle, barındırılan bir çözüm mevcuttur. Bu nedenle sunucuları ve yazılımları yönetmek istemeyenler için iyi bir seçenektir.

özellikleri:

 • Sorunsuz bir kurulum sihirbazı sunar. Bir veritabanı oluşturmanız, dosyaları sunucuya yüklemeniz ve kurulum sihirbazını çalıştırmanız gerekir. Kolay adım adım kurulum sihirbazı, kurulumu çok kolaylaştırır.
 • Sitenizi kurduktan sonra, özelleştirmeden sadece bir saat sonra kullanıma hazırdır.
 • PHP Script çok uygun fiyatlı
 • Aktif olarak geliştiriliyor
 • Güçlü bir ön uç arayüzüne sahiptir
 • Zengin özelliklere sahip bir yönetici paneli sunar. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, yönetici panelinin bir parçasıdır.
 • Script tamamen açık kaynak kodludur. Böylece her bir kod satırını düzenleyebilirsiniz.
 • Farklı üyelik türleri oluşturabilir ve onlara belirli özelliklere erişim izni verebilirsiniz.
 • Komut dosyası özel mesajlaşma sunar
 • Anlık sohbet sistemi var
 • Anketler, gruplar, forumlar, iş panoları, etkinlikler – çoğu ücretli eklenti olarak mevcuttur
 • iOS ve Android Uygulamaları mevcuttur. Ancak, onlar için ayrı ödeme yapmanız gerekir.

Çözüm

Bahsettiğimiz WoWonder PHP betiği, sağladıkları hizmetler açısından en iyisidir.
Bu çözümlerden herhangi birini web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz ve kesinlikle sosyal ağ siteniz için hazır olacaksınız.
Bu 10 En İyi PHP Sosyal Ağ Komut Dosyası derlemesinde sizin için sahip olduğumuz tek şey bu.

Özelliklere, tasarıma, müşteri desteğine ve kod yapısına dayanarak  WoWonder ‘ın en iyi sosyal ağ komut dosyası olduğunu gördük.

Bu makaleyi beğendiyseniz, UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlendirilmiş altyapımız otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkı gösterelim! Planlarımıza göz atın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

DDoS nedir? Ağınızı Ondan Nasıl Korursunuz?

Next Post
web hosting blog

UltaHost Nedir, UltaHost Tarafından Sağlanan Hizmetler

Related Posts
Total
0
Share