İyi ve kötü içerik bir fark yaratır mı?

Kaliteli içerik ile kötü içerik arasında büyük bir fark vardır, İyi içeriğin belirli avantajları ve Kötü içeriğin dezavantajları aşağıdaki gibidir:

İyi ve kötü içerik bir fark yaratır mı?

İyi içerik, müşterileri kolaylaştırmada faydalıdır ve markaya karşı müşteri sadakatini kazanmanıza yardımcı olur; onsuz,  çok daha zor ve daha sorunlu olur. Kaliteli içeriğin yardımıyla herkes izleyiciyi çekebilir, böylece izleyici çekilirse, ciroyu artırmak için maksimum şans olacaktır. İyi içerik, izleyiciler arasında güven inşa etmede çok faydalıdır. Kaliteli içerik, sizi sektörün olgunlaşmış bir temsilcisi olarak sunar ve nihayetinde web siteniz veya web sayfanız için trafik kazanmanızı sağlar. İyi içerik, pazardaki uzmanlığınızı yansıtır, bu nedenle işiniz için önemli bir pazar payı oluşturmanıza da yardımcı olur. İyi içerik, kaliteli anahtar kelimelerin üretilmesinde de verimlidir ve doğru anahtar kelimeyi doğru yerde kullanmak, trafik elde ettiğiniz anlamına gelir. 

 

 

İyi içeriğin yaratılmasının arkasında her zaman bir amacı vardır ve her zaman sosyal sorumluluklar, etik, normlar ve değerler ve özellikle hedeflenen kitle . En önemlisi, orijinal olmalı içerik sahte ve korsan olmamalıdır. Tüm bunları akılda tutmadan pazar payını büyütmek, gelir elde etmek veya istenen kitleyi çekmek imkansızdır. Dolayısıyla, içerik tüm ön istekleri karşılamıyorsa, sonuçta içerik kotu içerik tepsisinde listelenecektir. Başlangıçta kitle tepki verecek ve sahte içeriğinizle etkileşime girecek olabilir. Yine de, hedef kitlenizi sürdürmek ve korumak için kaliteli içerik kullanmanız gerekir, bu nedenle web sitesinin web görünümlerini en üst düzeye çıkarmak için kaliteli içerik zorunludur. İyi içerik, içerik kitaplığınızı korumada da faydalıdır ve  marka, şirket veya diğer hizmetler için avantajlı olacaktır. İyi içerik faydalıdır ve dijital pazarlamanın kralı olarak kabul edilir ve SEO aracılığıyla Google aramasında herhangi bir işletmenin en üst sıralarında önemli bir rol oynar. 

 

 

Öte yandan, Kötü içerik asla müşterinin kolaylaştırıcı faktörünü sağlamaz. İçeriğiniz kitlenize karşı ilk izleniminiz ve hedef kitlenizle ilk etkileşiminiz olduğundan, uzun vadede müşteri memnuniyeti ve marka bağlılığı elde etmede hiçbir zaman yararlı olmayacaktır. Kötü içerik her zaman izleyicinin çekiciliğiyle çelişirdi. Nihayetinde, web sitenizin veya web sayfanızın güven ve ikna edici gücü yoksa veya sunduğunuz potansiyeli ve hizmetleri açık bir şekilde açıklayamıyorsa, müşteri ile herhangi bir güvenilir ilişki olmayacaktır. Kötü içerik, amacın olmaması nedeniyle asla müşteriyi ürüne çekmez. Bir güven faktörü oluşturmak yerine, kötü içerik müşterinizi veya tüketicinizi hayal kırıklığına uğratabilir. Genellikle, kötü içerik her zaman kaliteli anahtar kelimelerden yoksundur veya anahtar kelimelerle karıştırılır. Tarayıcılar gibi Google algoritmaları web sayfanıza veya web sitenize asla yaklaşmaz. Bu, pazar payınızı kaybetmenize neden olacağınız ve müşterinin sunduğunuz ürünü başka bir yerden satın alabileceği anlamına gelir. Her zaman işin% 90'ının ilk sayfanın elinde olacağını unutmayın. Kötü içerik sayesinde, Google arama sıralamasına asla Arama motoru optimizasyonu ile ulaşamazsınız. Google arama sıralamasına ulaşmak için tek ihtiyacınız olan, kaliteli anahtar kelimelere sahip kaliteli içeriktir, kötü içerik kullanıldığında tamamen imkansızdır. 

 

 

--------------------------------------------------  

  

Bu makaleyi beğendiyseniz UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlü altyapımız, otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkını gösterelim! Planlarımıza göz atın