İyi ve kötü içerik bir fark yaratır mı?

konten berkualitas dan tidak berkualitas
Shares

Kaliteli içerik ile kötü içerik arasında büyük bir fark vardır, İyi içeriğin belirli avantajları ve Kötü içeriğin dezavantajları şunlardır:

İyi içeriğin faydaları

İyi içerik, müşterileri kolaylaştırmaya yardımcı olur ve markaya müşteri bağlılığı kazanmanıza yardımcı olur; onsuz, çok daha zor ve daha problemli olurdu. Kaliteli içeriğin yardımıyla herkes izleyicileri çekebilir, bu nedenle izleyici çekilirse ciroyu artırmak için maksimum şans olacaktır. İyi içerik, izleyiciler arasında güven oluşturmaya çok yardımcı olur. Kaliteli içerik, sizi sektörün olgun bir temsilcisi olarak sunar ve nihayetinde web siteniz veya web sayfanız için trafik kazanır. İyi içerik, pazardaki uzmanlığınızı yansıtır, bu nedenle işiniz için önemli bir pazar payı oluşturmanıza da yardımcı olur. İyi içerik, kaliteli anahtar kelimeler oluşturmada da etkilidir ve doğru anahtar kelimeyi doğru yerde kullanmak trafik almanız anlamına gelir.

İyi içerik oluşturmanın arkasında her zaman bir amaç vardır ve her zaman sosyal sorumluluklar, etik değerler, normlar ve değerler ve özellikle hedef kitle. En önemlisi, içerik orijinal olmalı ve sahte veya korsan olmamalıdır. Tüm bunları göz önünde bulundurmadan pazar payını büyütmek, gelir elde etmek veya istenilen kitleyi çekmek mümkün değildir. Bu nedenle, içerik tüm ön istekleri karşılamıyorsa, ortaya çıkan kötü içerik içerik tepsisinde listelenecektir. Başlangıçta, izleyiciler sahte içeriğinize tepki verebilir ve etkileşime geçebilir. Yine de, hedef kitlenizi sürdürmek ve elde tutmak için kaliteli içerik kullanmanız gerekir, bu nedenle web sitesi web görünümlerini en üst düzeye çıkarmak için kaliteli içerik zorunludur. İyi içerik, içerik kitaplığınızı korumada da faydalıdır ve marka, şirket veya diğer hizmetler için avantajlı olacaktır. İyi içerik faydalıdır ve dijital pazarlamanın kralı olarak kabul edilir ve SEO aracılığıyla Google aramasında herhangi bir işletmenin en üst sıralarında önemli bir rol oynar.

Öte yandan, Kötü içerik asla müşterinin kolaylaştırıcı faktörünü sağlamaz. İçeriğiniz, kitlenizle ilk izleniminiz ve ilk etkileşiminiz olduğundan, uzun vadede müşteri memnuniyeti ve marka sadakati kazanmanıza asla yardımcı olmayacaktır. Kötü içerik her zaman izleyicinin çekiciliğine ters düşerdi. Sonuç olarak web siteniz veya web sayfanız inandırıcı ve ikna edici değilse veya sunduğunuz potansiyeli ve hizmetleri net bir şekilde anlatmıyorsa, müşteri ile güvenilir bir ilişki kurulmayacaktır. Kötü içerik, müşteriyi asla amaçsızca ürüne çekmez. Bir güven faktörü oluşturmak yerine, kötü içerik müşterinizi veya tüketicinizi hayal kırıklığına uğratabilir. Genellikle, kötü içerik her zaman kaliteli anahtar kelimelerden yoksundur veya anahtar kelimelerle karıştırılır. Tarayıcılar gibi Google algoritmaları, web sayfanıza veya web sitenize asla yaklaşmaz. Bu, pazar payınızı kaybedeceğiniz ve müşterinin sunduğunuz ürünü başka bir yerden satın alabileceği anlamına gelir. İşin %90’ının ilk sayfanın elinde olacağını asla unutmayın. Kötü içerikle, Arama motoru optimizasyonu ile asla Google arama sıralamalarına ulaşamazsınız. Google arama sıralamasına ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey kaliteli anahtar kelimelerle kaliteli içeriktir, kötü içerik kullanıldığında bu tamamen imkansızdır.

Bu makaleyi beğendiyseniz, UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlü altyapımız otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkı gösterelim! Planlarımıza göz atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
What is a domain

Etki alanı nedir? 

Next Post
How To Make a Video-Sharing Platform

Doğru Web Hosting Şirketini Seçmek İçin 10 İpucu

Related Posts
 25% off   Enjoy Powerful Next-Gen VPS Hosting from as low as $5.50