UltaHost Ortaklık Programı Şimdi Kayıt İçin Açıldı

UltaHost affiliate program
Shares

UltaHost ortaklık programı artık kayıt için açık. Kendinizi UltaHost ortaklık programına kaydedin.

En ucuz ve en iyi hosting sağlayıcısı UltaHost’un resmi ortağı olun ve UltaHost ile işbirliği yaparak binlerce dolar kazanma şansını yakalayın.
Ayrıca, bağlı kuruluş için herhangi bir kredi kartı veya banka bilgisi vermeniz veya önceden bir miktar para ödemeniz gerekmeyecektir.

Bağlı kuruluş programı nedir?

UltaHost Ortaklık Programı, neredeyse tüm işletmelerin yeni müşterilere yaklaşması ve satış yapması için standart bir pazarlama yöntemidir. Ortaklık programı, sosyal olarak bağlı insanlara herhangi bir yatırım yapmadan muazzam para değeri kazanma şansı verir. Sadece başkalarının ürünlerinin reklamını yapmaları ve onlar için satış yaratmaları gerekiyor. Sonuç olarak, bu satıştan oldukça yüksek bir komisyon alıyorlar.

UltaHost ortağı nasıl çalışır?

Hepimiz aynı zamanda bağlı kuruluş pazarlamasının aynı Uluslararası jenerik iş modelinde faaliyet gösteriyoruz. Üstelik uzun formlar doldurmanıza gerek yok; Banka/kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Üyelik programı sayfamıza kayıt olmanız yeterlidir. Ve üyelik portalında tüm afişleri, içeriği, bağlantıları ve takip kimliğinizi alacaksınız. Hangi izleme kimliğinin yardımıyla kaynaklarınız tarafından yapılan dönüşümleri görebileceksiniz. Dönüşüm gerçekleştiği an, komisyonunuz hesabınızda olacaktır. Üyelerimizi aile üyelerimiz olarak gördüğümüz için herhangi bir gizli politikamız veya sınırımız yoktur. Bunu bir pazarlama yöntemi olarak düşünmüyoruz, ancak iştiraklerimizi resmi iş ortaklarımız olarak görüyoruz.

Nasıl başlamalı?

Çok basit. Sadece ortaklık için kaydolmanız gerekir. Eşyalarınız var ve sonra UltaHost ve hizmetlerini tanıtmanız gerekiyor.
Komisyonunuzu trafiğinizden dönüşüm anında alırsınız. Ve bu komisyon, dönüştürülmüş müşteriniz hizmetlerimizi alana kadar devam edecektir.

Kimler UltaHost üyesi olabilir?

UltaHost Ortaklık Programı genellikle içerik oluşturucular, blogcular ve Etkileyenler içindi. Ama biz herkese açıyoruz. Bir eğitmen, eğitimci, içerik yaratıcısı, etkileyici, ünlü veya hatta herhangi bir araştırmacı veya herhangi bir iş pratisyeni olabilirsiniz. Bağlı kuruluşumuzla ilgileniyorsanız, sizi sıcak bir şekilde karşılarız. Çünkü biz herkes için fırsat eşitliğine inanıyoruz. Ayrıca herkesin deneyimsiz başladığını düşünüyoruz.

Ne tanıtabilirim?

UltaHost ve UltaHost hizmetlerini tanıtmanız gerekecek. Paylaşımlı Barındırma hizmetlerimiz, VPS (Sanal Özel Sunucu) barındırma hizmetlerimiz, Power VPS Barındırma hizmetlerimiz, Özel Sunucu Barındırma hizmetlerimiz gibi. UltaHost’a geçmeleri durumunda müşterilerinize rekabet avantajımız veya rahatlığımız hakkında bilgi verebilirsiniz.

Bağlı kuruluş dönüşüm müşterilerinizin rekabet avantajı ne olacak?

İş operasyon stratejimizde, performans değerlendirmenizde, müşterilerinizin bizden birkaç ek hizmet alacağı veya bazen genel olarak mevcut olmayan bazı indirimli indirimler alacağı birkaç farklı benzersiz promosyon vereceğiz.

UltaHost Ortaklık paketleri:

İştirakimizin çabalarına inanıyoruz. Bu nedenle, sizi acentelerimiz veya iştiraklerimiz olarak görmüyoruz. Sizi Ailemiz ve Partnerimiz olarak görüyoruz. Ortaklarımız için heyecan verici ve inanılmaz bir komisyonumuz var. Sunduğumuz oran aslında inanılmaz çünkü ortağımız veya acentemizdiniz.

Her satışın %60'ını iştiraklerimize sunuyoruz.

ne için bekliyorsun ? Ortaklık programımıza anında abone olun ve resmi bir UltaHost ortağı olma ve bizimle milyoner olma fırsatını yakalayın. Harika bir seçenek sizi bekliyor.

Para Kazanmaya  Başlayın, devam edin ve iyi şanslar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
UltaHost ranked 1 Sourceforge

UltaHost, SourceForge listesinde 1. sırada yer aldı

Next Post
Use SEO to improve WordPress rank

Google’da Bir WordPress Sitesini Sıralamak İçin SEO Teknikleri Nasıl Kullanılır?

Related Posts
 25% off   Enjoy Powerful Next-Gen VPS Hosting from as low as $5.50