Ultahost’un Kara Cuma’sı ve Siber Pazartesi Fırsatları Şimdi Başlıyor!

UltaHost's Black Friday and Cyber Monday deals are live, and now is your golden opportunity to revolutionize your online presence
Shares

Kampanyaların ve düşük fiyatların başladığı sezon geldi. Her bir girişimci yıl boyunca bu anı büyük bir heyecanla beklemekte. Kara Cuma ve Siber Pazartesi. UltaHost, online alışveriş kitlesi için düzenlenen böylesine önemli bir etkinliği kaçıramazdı!

Bu etkinlik için, herkesin bütçesine uyumluluk sağlayacak olağanüstü indirimler hazırladık. Uygun fiyatlarda yeni bir blog açmaya hazırlanan acemileri ve iş anlamında büyük yatırım yaparken hostingten tasarruf etmek isteyen büyük şirketleri olağanüstü indirimlerimiz oldukça tatmin edecektir.

Şimdi sizlere, Kara Cuma’da her bir hosting alanı için hazırladığımız promosyonları detaylı bir şekilde anlatacağız. Paylaşımlı hostingten WordPress hostinge, sanal VPS’ten VDS sunucularına kadar olan, fiziksel sunucu gibi en güçlü çözümlerimize kadar olan kapsamlı tekliflerimize göz atın. Aynı zamanda, bu fırsatlardan yararlanarak nasıl bir avantaj elde edebileceğinizi göstereceğiz.


Şimdiye Kadarki En Ucuz Paylaşımlı Hosting

Bu yıl, Kara Cuma’da en ucuz hostingi bulabileceğiniz yer UltaHost olacaktır! Tüm paylaşımlı hosting ve WordPress hosting paketlerimizin fiyatlarında %50’ye varan büyük indirimler yaptık!

Bu da demek oluyor ki olağanüstü fırsatımızdan faydalanarak WordPress hosting hizmetimize yılda sadece $25.81 ödeyerek sahip olabiliyorsunuz ve bu fırsat ücretsiz domain imkanı ile birlikte geliyor! Evet, doğru duydunuz! İnanılmaz derecede bu kadar düşük fiyata, yüksek kalite WordPress hostingine erişim sağlıyor ve yanında hediye olarak bir domain alıyorsunuz!

Eğer tek bir WordPress sayfasından daha fazlasına ihtiyacınız varsa, bu fırsattan faydalananın ve bütçe dostu paylaşımlı hosting planımızı alın. Ayrıca bu teklifin fiyatını da yarıya düşürdük! Tabii ki, eğer bunda da ön ödemeli bir yıllık satın alım gerçekleştirirseniz ücretsiz domain alabileceksiniz.

Hem WordPress hosting hem de paylaşımlı hosting, ufak gerekliliklere ihtiyacı olan online işletme dünyasına ilk adımını atanlar veya küçük işletmelere sahip kişiler için harika bir fırsat. Website, blog veya küçük işletme, ne olursa olsun eğer büyük bir işletmeye dönüşmesini istemediğiniz bir işletmeye sahipseniz, reklam gelirleri veya bağışlar sizin için yeterli olacaktır. O zaman hem WordPress hosting hem de paylaşımlı hosting teklifleri tam sizin için uygun!VPS Hosting Satın Alın ve %50 Tasarruf Edin

Yine de, eğer büyük bir işletme sahibiyseniz ve haftasonlarında veya yoğun zamanlarda aşırı yavaş yüklenme durumlarını yaşamak istemiyorsanız, paylaşımlı sunucudan daha fazlasına ihtiyacınız var. Kaynakların sadece size ait olduğu özel bir sunucuya ihtiyacınız var. Buna rağmen, küçük işletmeler fiziksel bir sunucunun tamamını kiralayacak kadar bütçe ayıramayabilir, bu yüzden yüksek kaliteli sanal sunucuları sizin için hazırladık.

Eğer bir işletme sahibiyseniz, bu teklif muhtemelen sizin için en uygunu olacaktır. Sitelerinin her zaman bir saniyede açılmasını isteyen ama geniş sunucu gücüne sahip olmayan ufak girişimciler, sadece $49’dan başlayan ve ücretsiz domainle beraber gelen bütçe dostu VPS’ten faydalanabilir.

Eğer 1 CPU çekirdeği ve 1 GB RAM çok ufak geliyorsa, daha büyük paketlere göz atabilirsiniz. UltaHost sunduğu paket çeşitliliğiyle gurur duyar! Tüm VPS ve VPS paketlerimiz Kara Cuma sayesinde yarı fiyatına sunuluyor, bu sayede ihtiyacınız olan pakedi seçebilirsiniz. 2, 3 ve 4 çekirdekli sanal sunuculardan başlayarak 10 CPU çekirdek ve 24 GB RAM gücüne sahip güçlü sanal fiziksel sunucuları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, biz her girişimcinin ihtiyacına karşılık vermeye hazırız!


%50 İndirimle Ultahost’ta Tasarruf Edin!

Kara Cuma alışveriş fırsatlarını deneyimlemeye hazır mısınız? Harika! Özel Kara Cuma alışveriş fırsatını biz şimdiden başlattık! Yılın web hosting fırsatını değerlendirerek inanılmaz indirim fırsatlarımızın fırsatını çıkartabilir ve işletmenizi geliştirebilirsiniz.


İnanılmaz Fiyatlarla Güçlü Fiziksel Sunucular

Eğer 10 çekirdek ve 24 GB’lık RAM sizin için yeterli değilse, promosyon fiyatında sunulan güçlü fiziksel sunucular teklifimize göz atabilirsiniz. Şimdiye kadar hiç kimse bu fiyatlarda bu kadar faydalı bir teklif yapmadı! Bugün, standart fiyatının %50 altında bir fiziksel sunucu satın alabilirsiniz. Arta kalan parayı ise işletmenizin gereken diğer alanları için kullanabilirsiniz.

UltaHost’la yapacağınız partnerlik size artı bir yarar da sağlayacak. Bir yandan, şirketinizin teknoloji kapasitesini geliştirecek birinci sınıf donanıma erişim hakkınız olacak ve diğer bir yandan, UltaHost hosting konusunda size yardımcı olarak işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyabilmenizi sağlayacak.

Sürekli halde çalışan ve şirketinizde sadece birkaç saat içerisinde çalışır hale gelecek toplamda 8 farklı fiziksel sunucu yarattık. 48 çekirdek ve neredeyse 512 GB’lık RAM’le sizin için canavar gibi makineleri çalıştırdığımızdan, paketlerimiz piyasadaki her iş kolunun ihtiyacını karşılayacak niteliğe sahip!

UltaHost için, imkansız diye bir şey yoktur. Eğer farklı bir şeye ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçerek gerekliliklerinizden bahsedin ve sadece size özel, sizin ihtiyaçlarınıza yönelik özel bir teklif yapalım!Bu Basit Adımları Takip Edin

Fırsatlarımızdan faydalanmak oldukça kolay. Çok düşük fiyatlardaki hosting hizmetimizin tadını çıkartabilmeniz için yapmanız gereken adımların listesini hazırladık:

  1. UltaHost websitesini ziyaret edin ve ilginizi çeken hosting türünü seçin. Hatırlatmak adına, paylaşımlı hosting, lokal olarak işletenler, yeni başlayanlar ve küçük işletmelere sahip olanlar için bir çözümdür. Eğer sadece WordPress sitesi işletecekseniz, WordPress hostingi seçin. Çoğu şirket için, en iyi çözüm VPS hosting veya onund aha gelişmiş versiyonu, VDS hosting olacaktır. Daha büyük işletmeler ve kurumlar için fiziksel sunucu öneriyoruz.
  2. Beklentilerinizi karşılayan en iyi hosting planını seçin ve ”Şimdi başlayın” butonuna tıklayın.
  3. Siparişinizi tamamlayabileceğiniz sayfaya yönlendirilecektsiniz. Şimdi, yineleme yöntemini seçmeniz gerekiyor. Eğer bir yıllık alırsanız, ücretsiz bir domain alacağınızı unutmayın! Yineleme ne kadar uzun olursa o kadar çok indirim alacaksınız.
  4. Sunucunuzun lokasyonunu seçin. Her bir veri merkezi UltaHost tarafından tamamen sıfırdan yaratıldı.
  5. Satın alacağınız hostingin türüne bağlı olarak, siparişinizi tamamlamanız gerekiyor. Eğer bir sanal veya fiziksel sunucu satın alıyorsanız, işletim sistemini ve kontrol panelini seçmeniz gerekli. Ayrıca, sunucunuza otomatik olarak inecek ek depolama alanı, IPv4 adresi veya hazır kodları da ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
  6. Choose additional products, such as SSL certificates or other services available for your hosting. Once everything is ready, click Continue.
  7. SSL sertfifikası ve hostinginiz için uygun olan diğer servisleri de seçebilirsiniz. Her şeyi tamamladığınız zaman, Devam butonuna tıklayabilirsiniz. Once everything is ready, click Continue.
  8. Şimdi, UltaHost hesabınızı yaratmanız gerekiyor. Tüm gereken boşlukları doldurun, ödeme yöntemini seçin, ek ürünleri seçin ve Siparişi Tamamla’ya tıklayın.

Bu Fırsatı Değerlendirin

UltaHost’un Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatları şu anda ulaşılabilir durumda ve bu fırsat sizin online görününürlüğünüzü yaratma fırsatı veya işletmenizi bir üst seviyeye taşıma zamanı! Paylaşımlı hosting, WordPress hosting, VPS sunucusu ve fiziksel sunuculardaki benzeri görülmeyen indirimlerimizle, websitenizin aşırı yüklenme performansını ve güvenilirliğini çok ufak bir bedelle artırabilirsiniz.

UltaHost websitesini ziyaret edin ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli fırsatlar arasında dolaşın. Beklentilerinizle uyum sağlayan bir hosting planı seçin. Paylaşımlı hosting, WordPress hosting, VPS sunucuları ve fiziksel sunucularda %50 indirimle fiyatları yarıya kadar indirerek hosting ihtiyacınızı bir üst seviyeye taşıyabileceğiniz mükemmel zamanı oluşturduk.

Ancak daha bitmedi! Kara Cuma’da özel %80 indirim de yapıyor olacağız! Bu da demek oluyor ki Cuma günü belli bir saatte, bazı ürünlerimiz üzerinde %80’e varan indirimlerle özel bir promosyon başlatacağız. Eğer favori hosting paketinizde özel bir teklif görürseniz, hiç şüphe etmeden satın alın çünkü teklif stoklarla sınırlı olacak.

UltaHost’un tartışmasız en iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi indirimleriyle online kimliğinizi güçlendirme zamanı. Şok edici fiyatlarda üst düzey hosting elde etme şansını kaçırmayın!

FAQ

UltaHost’un Kara Cuma indirimleri ne zaman başlayacak ve bitecek?
Kara Cuma indirimleri hangi hosting planları için geçerli?
Eğer Kara Cuma fırsatları sırasında bir sorun veya sorum olursa UltaHost’un müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
Kara Cuma fırsatları için hangi ödeme yöntemleri geçerli?
Kara Cuma indirim döneminde aldığımı hosting paketini yükseltebilir veya düşürebilir miyim?
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
5 Tips to Secure Your Website

Websitenizi Korumanız İçin 5 Taktik

Next Post
web hosting turki

Türk Şirketleri Yerel Web Hosting Hizmetlerinden Nasıl Faydalanabilir?

Related Posts