UltaHost Nedir, UltaHost Tarafından Sağlanan Hizmetler

UltaHost services

UltaHost, harika özelliklere sahip web hostıng şirketlerinden biridir.

UltaHost, müşterilerinin projelerini veya sitelerini dünya çapında web’e (WWW) yerleştirmelerine ve sürdürmelerine olanak tanıyan makul bir fiyata etkili bir web barındırma hizmeti sunar.

UltaHost’un misyonu ve vizyonu

UltaHost, güvenilir, kullanışlı ve uygun fiyatlı barındırma hizmetleri sağlayarak küçük kişisel bloglardan karmaşık sitelere kadar birçok web sitesine güç sağlar. UltaHost, yılda en az %99,5 oranında güvenilir ve istikrarlı bir barındırma sağlar. Müşterilerine çeşitli ürün ve hizmetler hakkında tam ve zamanında rehberlik ve tavsiye sağlar. Ek olarak, UltaHost, barındırma işlevleri açısından barındırma hizmetlerini genişletir ve aranan ve rekabetçi barındırma hizmetlerinin sayısını artırır. Ayrıca UltaHost, pazar ve işbirliği yaptığı ortaklar tarafından talep edilen ek ürünleri oluşturur.

UltaHost Stratejisi

UltaHost, müşterilerine verimli web sitesi barındırma hizmetleri sağlamak için yüksek kaliteli modern ekipman ve üst düzey hizmetler ve yüksek performanslı iletişim kanalları sağlayabilen büyük veri merkezleri kullanır. Sunucuları, projenizi veya sitenizi geliştirme ve sürdürme ile ilgili maliyetleri azaltmanıza olanak tanıyan son teknoloji yazılımlarla iyi bir şekilde donatılmıştır. UltaHost’un elektronik ticaret (e-ticaret) için sunduğu hizmetlerin listesi, yani çevrimiçi mağazalarınızı barındırmaktan işinizi tam olarak organize etmeye ve ürünlerinizi internet üzerinden satmak için bir sistem oluşturmaya kadar genişlemeye devam ediyor. Bu hizmetler hem yeni gelenlere (internet pazarına yeni giren müşteriler) hem de sistemlerini internet üzerinden ödeme alacak şekilde kurmak gibi internet pazarının eksiksiz bir organizasyonuna ihtiyaç duyan müşterilere hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Portekiz, İngiltere, İrlanda, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde UltaHost hizmetleri sınırsız olarak her geçen gün artmaktadır.

UltaHost Hizmetleri

Burada, işinizi veya kişisel web sitenizi kurmak ve işletmek için UltaHost’un sağladığı bazı önemli hizmetleri sunuyorum.

Adanmış server

UltaHost Dedicated Server ile bir kullanıcı, diğer istemcilere güvenmeden tüm sunucuyu yönetebilir ve sunucu özelliğini ihtiyaçlarına göre kullanabilir. Basit bir benzetme, garajı ve açık alanı olan bir eve sahip olmak, ancak komşularınızla erişime veya paylaşıma izin vermemektir. Daha da önemlisi, adanmış sunucunun Yöneticisi yazılım ve donanıma tam erişime sahip olur – bu, işletim ve dosya sistemlerinin kontrolünün sizde olduğu ve gerekirse ek donanım satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bu tür barındırma benzersizdir ve tümü çok fazla kaynak gerektiren bir oyun sunucusu, sosyal ağ platformu, bankacılık sitesi, büyük çevrimiçi mağaza veya uygulama için gereklidir.

Paylaşılan Evsahipliği

UltaHost, ayrı olarak kiralanabilen birkaç bölüme ayrılmış Paylaşılan hostıng hizmetleri sunar. Örneğin, birkaç yüz kullanıcı, sitelerini aynı anda bir sunucuda bulabilir. Birisi sunucuyu çok fazla kullanırsa diğer istemcilerin sitelerinin etkilenebileceği doğru olsa da, UltaHost, kullanıcının RAM’ini veya hızını sınırlamak için kısıtlamalar getirerek bu sorunu önler. Paylaşımlı hosting ihtiyaçlarınızı karşılarsa endişelenmenize gerek yok. Aslında, çoğu site bir sunucunun tüm kaynaklarına ihtiyaç duymadığından küçük projeler için en iyi çözümdür. Kartvizit sitesi, tanıtım sayfası, portföy, kişisel blog ve küçük bir çevrimiçi mağaza için çok uygundur

Sanal Özel Sunucu (VPS)

UltaHost’un bir başka harika özelliği de Sanal Özel Sunucu VPS hostıng sağlanmasıdır. Genellikle bu sunucu türü birkaç bağımsız bölüme ayrılır ve ayrı olarak kiralanır. Yani, hepsi tek bir fiziksel sunucuda birkaç düzine sanal hizmet olabilir. Başka bir deyişle, bir VPS, her evin komşusu olduğu ancak her ailenin ayrı bir girişi ve ön bahçesi olduğu bir özel ev kompleksi ile karşılaştırılabilir. Fiziksel sunucunun birden fazla sunucusu olsa bile, her sunucu diğerlerinden izole edilir, bu nedenle bir sanal sunucu çok fazla kaynak tüketirse diğer kullanıcıları etkilemez. Bu özelliğin bir sonucu olarak, bu barındırma türü bir çevrimiçi mağaza, çok sayıda ziyaretçisi olan bir forum, bir uygulama veya müşterilerin ve çalışanların hesaplarının veya kişisel e-postalarının bulunduğu kurumsal bir site için uygundur.

Güvenli Yuva Katmanı (SSL) Sertifikası

SSL sertifikası, kullanıcıların kişisel bilgilerini korumanın bir yoludur. Tarayıcının adres çubuğundaki yeşil kilit ve HTTPS protokolü, SSL sertifikalarına sahip tüm siteleri gösterir. Bu, çevrimiçi işlem yapmak için şifrenizi veya banka kartı numaranızı girmeniz için sitenin güvenli ve güvenli olduğunu gösterir. UltaHost, bu hizmeti tüm kullanıcıları için sağlar.

UltaHost, Sunucu Destek Hizmeti sağlar

UltaHost teknik destek ekibi müşterilerle iletişim kurar ve yerel saatle 09:00 ile 18:00 arasında çok sayıda talebi ele alır. Örneğin, trafiğin az olduğu gece bir şey yapmanız gerekiyorsa bir destek temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

Son olarak, UltaHost dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılmaktadır ve nedenini görmek kolaydır. UltaHost, herhangi bir kullanıcının sitelerini oluşturması için gerekli araçları yapar; Sadece deneyimli web geliştiricileri için değil, aynı zamanda web sitesi geliştirme hakkında sınırlı veya hiçbir fikri olmayanlar için de. Araçlar, küçük bir kişisel siteyi, büyük ve karmaşık bir kurumsal web portalını eşit derecede destekleyebilir. Temalar, işlevselliğini genişletmek için tasarlanmış eklentiler ve güvenli bir sistem gibi bir dizi harika özellik ile UltaHost, her tür site için çalışır. Bir site kurmayı düşünüyorsanız, uygun fiyatlı ve harika barındırma hizmetleri sunan UltaHost gibi bir barındırma sağlayıcısını düşünmelisiniz. UltaHost hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini https://ultahost.com/tr ziyaret edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
10 Best PHP Social Network Script

En İyi 10 PHP Sosyal Ağ Komut Dosyası

Next Post
Free SSL Vs Paid SSL Certificate: Which is Best for You?

Ücretsiz SSL ve Ücretli SSL Sertifikası: Hangisi En İyisi?

Related Posts
Total
0
Share