UltaHost Nedir? UltaHost’un Sağladığı Hizmetler

UltaHost services
Shares

UltaHost muhteşem özelliklere sahip Web hosting şirketlerinden biridir. UltaHost müşterilerinin world wide web (WWW) üzerinde proje ve sitelerini barındırabilecekleri etkili Web hosting hizmetlerini uygun fiyatlara sağlar.

UltaHost’un misyonu ve vizyonu

UltaHost küçük kişisel bloglardan karmaşık sitelere kadar birçok farklı websitesine güvenilir, uygun fiyatlı ve kullanımı rahat hosting hizmetleri ile güç verir. UltaHost yılın minimum %99.5’inde, güvenilir ve stabil bir hosting operasyonunu günlük olarak yürütmektedir. Müşterilerini vakitli ve tam zamanlı tavsiyeler sağlayarak farklı ürünleri ve servisleri ile alakalı rehberlik verir.

Ek olarak, UltaHost hosting fonksiyonlarını otonomlaştırarak ve aranan, rekabetçi hosting servislerinin sayısını arttırarak hosting servislerini genişletir. Ayrıyeten, UltaHost piyasa ve partnerlerinin isteklerini baz alarak yeni ürünler de yaratır.

UltaHost’un Stratejisi

UltaHost yüksek kalite modern ekipmanlar kullanır. Bunun yanında müşteri için etkili, yüksek kaliteli website hosting servisleri sağlayabilecek ve yüksek performanslı iletişim kanalları sağlayabilen büyük veri merkezlerine sahiptir. Sunucuları sitenizin ya da projenizin geliştirme ve ve yönetme masraflarını düşürmenizi sağlacak son model yazılımlar ile donatılmıştır. Elektronik ticaret (e-ticaret) için UltaHost’un sağladığı hizmetler giderek artmaktadır. Bu hizmetler online mağazalarınızın hostingi, işletmenizin tamamının organize edilmesi ve ürünlerinin internetten satmak için bir sistem üretilmesi gibi birçok konuda size yardımcı olacak hizmetlerdir.

Bu hizmetler hem internet piyasasına yeni giriş yapmış müşterilerimize hem de internet piyasası hakkında ödemeleri online almak gibi ileri seviye sistemler isteyen müşterilerimiz için uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Üstüne üstlük, UltaHost hizmetleri günden günde birçok ülkede artmaktadır. Bu ülkelerin bazıları Almanya, Türkiye, Fransa, Hindistan, Çin, Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Özbekistan, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Portekiz, İngiltere, İrlanda, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.

UltaHost Hizmetleri

Burada sizlere UltaHost’un kişisel ya da ticari sitenizin kurulumu ve yönetilmesi için sağladığı bazı önemli hizmetleri sunacağız.

Fiziksel Sunucu

UltaHost’un fiziksel sunucuları sayesinde, bir kullancısı bir sunucuyu arada diğer müşteriler olmadan yönetebilir. Bu sayede sunucunun özelliklerinin tamamını kendi ihtiyaçlarına göre kullanabilir. Basit bir benzetme ile anlatacak olursak, fiziksel sunucu komşularınızın girmesine izin vermediğiniz kendi bahçeli ve garajlı bir eviniz olması gibidir.

Daha da önemlisi, fiziksel sunucunun yöneticisinin hem yazılıma hem de donanıma tam erişiminin olmasıdır. Yani yönetici dosya ve işletim sistemlerinin tam kontrolündedir ve isterse ekstra donanım satın alabilir. Bu tip hosting oyun sunucuları, sosyal medya platformları, banka siteleri, büyük online dükkanlar ya da aplikasyonlar gibi çok kaynak harcayan kullanım durumları için uygun ve gereklidir.

Paylaşımlı Hosting

UltaHost farklı parçalara bölünüp kiralanabilen paylaşımlı hosting servisleri sağlar. Örnek olarak yüzlerce kullanıcı bir sunucudaki sitelerine eşzamanlı olarak erişebilir. Bir kullancının sunucuyu çok fazla kullanıp diğer kullanıcıları etkileme ihtimali olsa da, UltaHost kullanıcıların RAM ve hızlarına kısıtlama koyarak bu sorunu çözebilir.

Paylaşımlı hostingin işinizi görüp göremeyeceği konusunda endişe etmenize gerek yok. Hatta küçük projeler için paylaşımlı hosting gayet uygundur. Çünkü çoğu sitenin bir sunucunun tamamını kullanacak kadar kaynağa ihtiyacı yoktur. Kartvizit siteler, promosyon siteleri, portfolyo siteleri, kişisel bloglar ve küçük online dükkanlar için uygundur.

Virtual Private Server (VPS)

UltaHost’un diğer bir güzel özelliği de Virtual Private Server (VPS) sağlamasıdır. Genelde bu tip sunucular birçok farklı bağımsız parçalara bölünmüş ve ayrı olarak kiralanmaktadır. Yani bir fiziksel sunucuda birkaç düzine sanal sunucu olabilir.

Diğer bir deyişle, VPS bir blok müstakil eve benzetilebilir. Bu blokta her evin komşuları vardır ama her ailenin farklı bir kapısı ve bahçesi vardır. Bir fiziksel sunucuda birden fazla sunucu olsa da her biri diğerinden izole olduğu için bir kullanıcının fazla kaynak kullanması diğerlerini etkilemez.

Bu özelliklerinden dolayı bu tip hosting online dükkanlar, çok misafiri olan forumlar, aplikasyonlar ve müşterilerin, çalışanların kendi hesapları olduğu şirket siteleri için uygundur.

Secure Sockets Layer (SSL) Sertifikası

Bir SSL sertifikası basitçe kullancıların kişisel bilgilerini korumak anlamına gelir. Tarayıcınızın adres çubuğundaki yeşil kilit işareti ve HTTPS protokolü o sitenin SSL sertifikası olduğunu gösterir. Bu o sitenin korumalı ve şifrelerinizi, banka bilgilerinizi girmek için güvenli olduğunu gösterir. UltaHost tüm kullanıcıları için bu hizmeti sağlamaktadır.

Sonuç olarak, UltaHost dünyanın her yerinde birçok insan tarafından kullanılıyor ve bunun sebebini görmek zor değil. UltaHost site üretmek isteyen her kullanıcı için gerekli her aracı sağlıyor. İster deneyimli bir web geliştiricisi olun, ister website geliştirme konusunda hiçbir fikriniz olmasın UltaHost’ta gerekli araçlar var.

Bu araçlar küçük kişisel bir siteden, büyük karışık bir şirket portalına kadar her türlü siteye destek sağlayabilir. Temalar, fonksiyonları arttırmak için üretilmiş pluginler ve güvenli bir sistem gibi muhteşem özellikler ile UltaHost her sitenin işine yarar. Eğer bir bir site kurmak istiyorsanız uygun fiyatlı ve muazzam hosting hizmetleri sağlayan UltaHost’u bir düşünmelisiniz. UltaHost hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi websitemizi ziyaret edin, ultahost.com/tr.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Top 5 Linux Distributions for your VPS server

VPS sunucunuz için en iyi 5 Linux Dağıtımı

Next Post
Website Hosting How to Make Money with Reseller Hosting

Bayi Hosting ile Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Related Posts