VPS Web hosting nedir?

Shares

VPS, Virtual Private Server’ın kısaltmasıdır.

VPS Web hosting nedir?

VPS barındırmanın anlaşılmasını biraz daha kolaylaştırmak için, diğer iki barındırma türüne hızlıca göz atalım ve bunları VPS barındırma ile karşılaştıralım.

diğer hosting türü

Bir yanda paylaşımlı hosting var. Web sitesi dosyalarınız, diğer web sitelerinin dosyalarıyla birlikte bir sunucuda barındırılır ve sunucunun bant genişliği ve kaynakları, o sunucudaki tüm web siteleri arasında paylaşılır.

Sunucu ayarları veya işlemleri üzerinde çok az kontrolünüz var.

Bunu, sitedeki diğer kişilerle park yeri, depolama ve çamaşırhaneyi paylaştığınız bir apartman kompleksinde bir birim kiralamak olarak düşünün.

Paylaşılan hosting, genellikle günlük trafiği 2.000’in altında olan basit, anlaşılır web sitelerine sahip çoğu küçük ve orta ölçekli işletme için uygun olan uygun fiyatlı bir çözümdür.

Genel olarak, VPS hosting , Adanmış server ile daha uygun maliyetlidir.

Kendi sunucu alanınızı ve kaynaklarınızı istediğinizde iyi bir çözümdür.

UltaHost, en yüksek sanal sunucu güvenilirliği ve performansı ile Ucuz VPS barındırma sağlar! Hız için oluşturulmuş gerçek sanal sunucular. Ultahost yeni nesil VPS web barındırma ile siteleriniz için gücün, esnekliğin ve kontrolün keyfini çıkarın. Projenizi dünya çapındaki ağa yerleştirelim ve geliştirme için daha fazla zaman kazanalım.

Planlarımızı buradan kontrol edin: https://ultahost.com/vps-hosting

Previous Post
How To Make a Video-Sharing Platform

SSL sertifikası nedir

Next Post
70 Best Free WordPress Themes in 2022

70 En İyi Ücretsiz WordPress Teması 2022

Related Posts
 25% off   Enjoy Powerful Next-Gen VPS Hosting from as low as $5.50