HostAdvice UltaHost’u bir rozet ile ödüllendirdi

HostAdvice awards UltaHost with a badge
HostAdvice awards UltaHost with a badge
Shares

UltaHost’un değerli müşterileri ve müstakbel hizmet tüketicileri için yaptığı yeni bir başarıdan söz edeceğiz bugün sizlere.

HostAdvice’ın bize duyduğu güvenden ve müşteri memnuniyeti, güveni ile alakalı hizmet kalitemize duydukları beğeniden onur duyuyoruz. Üstüne üstlük hizmetlerimiz ile alakalı düşüncelerini “2021’de En İyi WordPress Hosting” rozeti ile de bizi ödüllendirdiler.

HostAdvice neredeyse tüm web-hosting şirketleri hakkında tüm detaylara içeren bir web-hosting rehberi. Dahası, bu şirketler ile alakalı paketler, planlar, sunulan hizmetler, destekler ve daha birçok detaylı veriye sahip. Dünyanın her yerinden binlerce webmasterın yardımı ile bu sitelerin hizmetlerini, desteklerini, güvenlik mekanizmalarını inceleyip onlar hakkında incelemeler yazıyorlar. Ve üstüne üstlük müşterilerin de kendi deneyimlerini yazıp incelemeler yapmalarına izin veriyorlar. Bu sayede kullanıcıları kendi ihtiyaçlarına göre daha iyi hizmetler bulabiliyorlar.

HostAdvice hizmetlerimizin analizleri ve müşterilerin forumlarında paylaştıkları incelemelere dayanarak bu rozeti verdi. Müşterilerimizin hiçbiri bizim hakkımızda bir kötü yorum bile yapmadı. Hepsi hizmetlerimizden memnun gözüküyorlar. Bu nedenle müşterilerimizle aramızdaki güveni korumak ve devam ettirmek adına daha dikkatli çalışmaya karar verdik. Aramızdaki bu iletişimi korumak adına elimizden geleni yapacağız. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Bize olan güveninizi asla kırmayacağız ve sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağız.

WordPress hostingde başlangıç paketimiz 2.95$. 1 internet sitesi barındırma, 10.000 aylık ziyaret, 30 GB SSD disk alanı, 1 eposta hesabı, ücretsiz SSL, 2 veritabanı, birden fazla verimerkezi, yönetilen WordPress konfigürasyonları sunuyoruz. Üstüne üstlük anlık WordPress kurulumu, ücretsiz SSL, otomatik günlük yedekleme, otomatik plug-in ve güvenlik yükseltmeleri, ücretsiz site transferi ve daha çok fazlasını sunuyoruz. Daha detaylı bir inceleme için “UltaHost WordPress Hosting Paketleri” sayfamızı ziyaret edin.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak en üst seviye Web Barındırma Hizmetlerini en düşük fiyatlara sağladığımızdan bahsedebiliriz. Canlı müşteri desteği ve danışmanlık boşluğunu da çözmek önceliklerimizden biri. Çok gelişmiş ve olgunlaşmış bir Makine Öğrenme tabanlı güvenlik mekanizmasına sahibiz. Bu sayede sunucularımız kurşun geçirmez. BitNinja’nın güvenlik hizmetlerini kullanıyoruz. Bu virüslere ve buglara karşı ön cephe savunmamız ve sunucularımızı hacklenemeyecek hale getirdi. Bu nedenle %99.9 çalışma süresine sahibiz. Ayrıca başka şirketlerin sunmadığı Sunucu Destek Hizmetleri gibi eşsiz ve kullanıcı-odaklı çözümler de sunuyoruz. Bu sayede kullanıcılarımızın sunucularının sürdürebilirliğini sağlıyoruz ve Sunucu Devamlılığı için başka 3.parti hizmetlere ihtiyaç duymuyorlar.

Paylaşımlı Hosting’de başlangıç paketimizin fiyatı 3.29$. Tüm sunucularımız önceden kurulu SSD’ye sahip. %99.9 çalışma süresi ve günlük ücretsiz yedeklemeyi tüm hizmetlerini için sunuyoruz. Ayrıca sunucu ve barındırma danışmanlığı, teknik destek de sunuyoruz. Bu özellikleri çoğu şirket sunmuyor. Ücretsiz eposta sunucuları, şifreleme, SSD kurulumu ve daha birçok ekstra hizmet de sunduklarımız arasında.

Eğer bu makaleyi sevdiyseniz UltaHost hosting platformuna bayılacaksınız. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlü altyapımızı oto-ölçeklenebilirlik, performans ve güvenliğe odaklanır. İzin verin size farkı gösterelim! Paketlerimizi inceleyin!

Previous Post
Blog post optimizing

Blog Postlarınızı Paylaşmadan Önce Optimize Etmek için İpuçları

Next Post
Email security

E-posta Sunucuzun Performansını Nasıl Optimize Edersiniz

Related Posts
 25% off   Enjoy Powerful Next-Gen VPS Hosting from as low as $5.50