Kendi sosyal ağ platformunuzu nasıl başlatırsınız?

Sosyal medya, dünyayla bağlantı kurmanın optimum bir yoludur; Günümüzde kurumsal sosyal medya trendleri değişiyor. Bunun yardımıyla, insanlar sevdikleriyle bağlantı kuracak ve izlemeye devam edecektler. Son on yıldan beri, sosyal medya sürekli genişliyor ve tüm dünyaya yayılıyor. Artık insanların özel niş ve kurumsal sosyal medyaya yönelmesinin nedenleri budur.

Kendi sosyal ağ platformunuzu nasıl başlatırsınız?

 

 

Artık insanlar kendi alanlarına göre çevrimiçi topluluklar geliştiriyor ve ortak ilgi alanlarıyla da bağlantıda kalıyorlar. Hangi insanların bu tür topluluklar geliştirmelerinin nedeni, bu eski sosyal ağların artık tıkanmış olduğunu düşünmeleridir. Ve bu ağlarda, birçoğu kendini güvende hissetmiyordu ve herhangi bir kişisel hayatı olmayan içgüdüsel bir duyguya sahipti. İnsanların bu tür eylemleri gerçekleştirmesinin diğer ve birincil nedeni veri gizliliği sorunudur ve günümüzün en sıcak tartışmasıdır. 

 

Bunun da ötesinde, kurumsal sosyal ağlarını başlatması ve en iyi sosyal girişimciler listesine girme şansı elde etmesi için bir fırsat yaratır. Pazardaki alanı belirlemek için, öncelikle kurumsal sosyal medyaya ihtiyaç duyan alanları belirlemek için kaliteli pazar araştırması yapmanız gerekir. Bu amaçla, kültürel ve profesyonel geçmişe sahip insanların çeşitliliğini bir araya getirerek internet üzerinden ve fiziksel olarak araştırma yapacaksınız. Sosyal bağlantı etkinliklerine katılmanız ve oradaki insanları gözlemlemeniz önerilir. Alan belirledikten sonra, hedef kitlenizi tanımlamanız gerekiyor ve ardından bir sonraki adımda sosyal ağ geliştirmeye gideceksiniz. 

 

Sosyal ağ geliştirme için milyonlarca dolara ihtiyacınız olmayacak ve hatta yüzlerce kişiden oluşan bir ekibe ihtiyacınız olmayacak. Bir sosyal ağ oluşturmak için hedef kitlenizi belirlemeniz gerekir. Burada, sosyal ağ gelişiminde bir meydan okuma var, çünkü WoWonder'ın PHP betiğinde bir sosyal ağ klonu geliştirdiği konusunda hepinize iyi haberlerimiz var. Çok verimli, güvenli, güçlü ve etkili olan, sosyal ağınızda istediğiniz tüm gereksinimleri karşılayacağını umuyoruz ve bu sadece 125 $ 'da satışa sunulacak. Yani tüm senaryoları sıfırdan yazmanıza gerek yok. Sadece 125 $ yatırım yapmalı ve bu yüksek verimli ve etkili klonu almalısınız. Sıfırdan sosyal ağ geliştirmeye yatırım yapmak yerine, zamanınızı ve paranızı sosyal ağınızın pazarlamasına yatırmanız şiddetle tavsiye edilir. 

 

WoWonder’ın sosyal ağ porgrami, bir sosyal ağın sahip olması gereken hemen tüm gelişmiş özelliklere sahiptir ve bunlardan birkaçı onunla diğerleri arasındaki farkı yaratır. Piyasadaki en popüler ve en iyi programdur. Üstelik bu özellikleri ile en ekonomik programdur. Piyasada düşük fiyatlı birkaç komut dosyası vardır, ancak WoWonder ile hız, özellik ve verimlilik açısından rekabet edemezler. Bu yüzden doğası gereği en ucuz ve etkili program olduğunu söylüyoruz. 

 

WoWonder, kullanıcıların ortamlarını uzaktan buluta yüklemek için Amazon S3'ü kullanmalarına olanak tanıyan bulut depolama özelliğine sahiptir. Wowonder, en son teknolojinin bir araya getirilmesi sayesinde oldukça güvenlidir. 

 

WoWonder'ın bir başka artı ve benzersiz özelliği, WoWonder ekibi sosyal ağı kullanırken sürekli olarak benzersiz bir deneyim sunmakla meşgul olduğu için sürekli güncellemeleridir. Ve yardımınız için, daha güvenli hale getirmek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için ağı daha kullanıcı dostu hale getirmek için her zaman ağlara yeni teknolojileri ve fikirleri dahil etmeye çalışırlar. Yardımınız için eklentiler aracılığıyla ağ içinde yeni fikirleri birleştiriyorlar. 

 

Dahası, WoWonder, Akıllı Telefon ve Masaüstü uygulamaları sunan tek sosyal klondur. Bu, mükemmelleşmeniz ve daha fazla müşteri çekmeniz için bir fırsat kapısı açar. Üstelik kullanıcılarınızın Mobil Uygulama üzerinden sosyal medyaya erişme şansı olması  trafiğinizi artıracaktır. Nihayetinde, daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olur. 

 

 

WoWonder CMS portalının iki kategorisi vardır: 

  

1-Admin Paneli 

2-Kullanıcılar Paneli 

 

 

WoWonder'ın Yönetici Paneli özellikleri: 

En son teknolojiler üzerine geliştirilmiş etkileyici bir yönetici panosuna sahiptir. Yönetici gösterge paneli, site bilgilerini analiz eden grafiklerle son derece olgunlaştırılmış statiklerle donatılmıştır ve bu istatistikler oldukça özelleştirilebilir. Yönetici, genel site ayarlarını güncelleme hakkına sahiptir. Bir yönetici, yönetici haklarını kullanarak da kullanıcı bilgilerini düzenleyebilir. Yönetici, sosyal ağın temasını değiştirme veya özelleştirme hakkına sahiptir. Yönetici panelinden para kazanmaya erişecek ve reklamları sosyal ağ üzerinden ayarlayacaksınız. Yönetici haklarını kullanarak yönetici, CRUD'yi herhangi bir tek duruşta veya tüm ağ üzerinde uygulayacaktır, örneğin yönetici ağ politikalarını ihlal eden karınca yorum / gönderi / kullanıcı oluşturabilir, okuyabilir, güncelleyebilir veya silebilir. 

 

 

WoWonder'ın Kullanıcı Paneli özelliği: 

Birkaç özelliği aşağıda listelenmiştir: 

  

Üst Düzey Önbellek Sistemi: Her sosyal ağın sahip olması gereken tek şey Hızdır. Web sitenizi, onu mümkün kılan ve 1 Milyon kullanıcıya kadar yükü yönetme eğiliminde olan Önbellek Çerçevemiz ile hızlandırın! 

  

Merak ediyorum: Bu özelliğimizle müşteri gönderiler, fotoğraflar, hesaplar hakkında düşünebilir. 

  

Sosyal Oturum Açma: E-posta yoluyla kaydolmak zorunlu değildir, WoWonder size farklı sosyal ağlar üzerinden oturum açma olanağı sunar. 

  

Kolay ve Güzel Görünümlü URL: WoWonder’ın basit, anlaşılır ve hoş görünen URL politikası kullanılır. URL’lerinin net ve anlaşılır görünmesinin nedeni budur. 

  

Son Görülen KullanıcıKullanıcının en son görüldüğü ve çevrimiçi durumunu gösterir. 

 

Profil ziyareti Bildirimi: Kullanıcı Biri profilini ziyaret ettiğinde bildirim alır. 

  

Arkadaşlar ve Takip Sistemi: WoWonder her iki seçeneğe de sahiptir, Facebook gibi arkadaşın sistemi, Twitter gibi bir sistemi takip edin. Bu şey tamamen Yönetici ve şirket politikasına ve hangi yöntemi izleyeceklerine bağlıdır. İkisini de aynı anda kullanabilme imkanı da mevcuttur. 

  

Ana Sayfa / Haber Kaynağı: Takip ettiğiniz arkadaşlarınızın gönderdiği Gönderileri, Videoları, Fotoğrafları, Haritaları ve Dosyaları, Ayrıca hikaye filtrelerini, takip / arkadaş tavsiyelerini ve kullanıcı etkinlikleri listesini görüntüler. 

  

Kullanıcı sayfası: WoWonder, diğer kullanıcının profilini - Kullanıcı tarafından yayınlanan ve paylaşılan Gönderiler, Fotoğraflar, Videolar - görme olanağı sunar. 

  

Sayfalar: Kullanıcılar sayfa oluşturabilir / silebilir; kullanıcı arkadaşlarını sayfaları beğenmeye davet edebilir. 

  

Gruplar: Kullanıcılar sınırsız grup oluşturabilir, arkadaşlarını bu gruplara ekleyebilir. 

  

Oyunlar: Kullanıcı sınırsız flash oyun oynayabilir. 

  

Sosyal Videolar DesteğiKullanıcıvideoları kendi sayfasındi herhangi bir kaynaktan paylaşma olanağına sahiptir. 

 

Fotoğraf Albümü: Kullanıcı,  dostu görünümlü stille sınırsız albüm resmi oluşturabilir. 

  

Kapak Resmi: Kullanıcılar için  Kapak. 

  

Profil Resmi: Kullanıcılar için  profil resmi. 

  

Kullanıcı Gizliliği: WoWnders,sayfasınde kimin yayınlayacağına, size mesaj gönderebileceğine, istekler ve takipçilerle ne yapılacağına karar verme yetkisi vererek Kullanıcıya yardımcı olur. 

  

Kullanıcı Profili Bilgileri: Kullanıcının profil bilgilerini görüntüler. 

  

Bildirimler: Kullanıcı ağdan bilgi alır. 

  

@Mentions: Kullanıcılar, durumlarında ve mesajlarında başkalarından bahsedebilir / etiketleyebilir. 

  

#Hashtags: Kullanıcılar tarafından paylaşılan trend konuları ve ilgili konuları görüntüler. 

  

Gönderileri Sil ve Düzenle: Kullanıcılar gönderilerini düzenleyebilir ve silebilir. 

  

Gönderileri Kaydet: Kullanıcılar daha sonra görüntülemek için gönderileri kaydedebilir. 

  

Kullanıcı Olayları: Kullanıcı kendi olaylarını paylaşabilir. 

  

Son Arama: Kullanıcı ne arıyor olursa olsun, tümü temizleyebilme özelliğiyle son aramalara kaydedilecektir. 

 

Gönderi Gizliliği: Kullanıcı gönderi gizliliğini düzenleyebilir. 

  

Beğeniler: Kullanıcılar bir gönderiyi beğenebilir ve bunu isteyen kişilerin listesini görüntüleyebilir. 

  

Beğenmeme: Kullanıcılar, bundan hoşlanmayan kişilerin bir gönderi görüntüleme listesini beğenmeyebilir. 

  

Yorumlar ve Yanıtlar: Kullanıcı bir yayına yorum yapabilir, bir yoruma yanıt verebilir, hatta tüm gönderi yorumlarını görüntüleyebilir. 

  

Arama: Filtrelenmiş arama sistemimizle # Hashtag'ler kullanarak kişi arayın. 

  

Raporlar: Yöneticiler tarafından kontrol edilecek gönderileri bildirin. 

  

Canlı Sohbet: Gerçek zamanlı canlı sohbet sistemi (çevrimiçi, çevrimdışı) durumu. 

  

Mesajlar: Özel mesajlar gönderip alın ve kullanıcılarla dosya paylaşın. 

  

Etkinlikler: Kullanıcının en son etkinliklerini görüntüler 

  

Çok Dilli: 4 dilde mevcuttur. 

  

Doğrulanmış Profiller / Sayfalar. 

  

E-posta ile şifre kurtarma olanağı. 

  

Emojiler 

 

Bunlar, oldukça etkili özelliklerinden bazılarıydı, ancak tartışılandan daha fazlasını içeriyor. 

  

Şimdi ne bekliyorsuniz?  kurumsal sosyal medya için yer belirlemeye başlayınWoWonder hayallerinizi gerçekleştirmenizde size çok yardımcı olacak ve  kolaylaştıracak. 

  

  İnşallah büyük bir fırsat sizi bekliyor. 

 

--------------------------------------------------  

   

Bu makaleyi beğendiyseniz, UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlü altyapımız otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkını gösterelim! Planlarımıza göz atın