Web Hosting Secret Revealed’daki UltaHost İncelemesi

UltaHost Review at Web Hosting Secret Revealed
Shares

Web Hosting Secret Revealed UltaHost’un bir incelemesini yaptı. Bunu dikkatlice okuyoruz ve vicdanımız rahat bir şekilde bunun güvenilir bir değerlendirme olduğunu söyleyebiliriz.

Endüstri websitelerindeki UltaHost hizmetleri hakkında olan incelemeleri her zaman büyük merak ve ilgi ile okuruz. Diğerlerinin en iyi avantajlarımızı görüp göremedikleri ile baya ilgileniyoruz. Bizim için mükemmel bir kaynaktır bunlar çünkü ideal hostingi yaratma hedefimize ulaşma konusunda bize yardımcı oluyorlar.

UltaHost rakiplere değil müşterilere odaklanır

Pazarlama stratejimiz rekabete bakmak değildir. Aksine biz müşterilerimize odaklanıyoruz. Bizim için önemli olan rakiplerimi değil de müşterilerimizdir. Sizin için gelişmek istiyoruz ve daha iyi hosting çözümleri üretmek istiyoruz.

İncelemeler okumak bizim için çok önemli. Öncelikle bize anahtar karakter özelliklerimizin dışarıdan gözüküp gözükmediği hakkında bilgi verir. Eğer incelemeyi yapan kişi onları farketmiyorlarsa müşteriler de etmez. Hiç kimse bilmeyecekse en iyi hosting çözümlerini yaratmanın ne anlamı kalır? Bu yüzden muhtemel müşterilerimizi çözümlerimiz hakkında bilgilendirmeliyiz.

Eğer inceleme yapanlar ana güçlü yanlarımızı göremiyorlarsa bu onları ön plana çıkartmaya daha çok odaklanmamız gerektiğine dair bir sinyaldir. Sonuçta en iyi hosting hizmetleri ile müşterilerimize ulaşmanın tek yolu bu. Sadece bu yol ile işletmelerini geliştirebilirler ve daha fazla para kazanma şansları olur.

UltaHost sürekli olarak hizmetlerini cilalar

Diğer yandan yanlışlarımızı da okumak istiyoruz. Dürüst olmak gerekirse herhangi bir incelemecinin bir tane bulabileceğine inamıyoruz. Hostingin dezavantajlarını birisi sadece gizli iken bulabilir. UltaHost’ta biz hiçbir şey saklamıyoruz çünkü saklayacak hiçbir şeyimiz yok. UltaHost’tan hostingin hiçbir kötü yanı yok. Basitçe pazarda bulunan en iyi teklif.

Mükemmel hostingi yaratma hedefimiz var. Hizmetlerimizde ne zaman sorunlar görürsek hemen tüm ekibimiz ile onları çözmek, geliştirmek ve zayıflıklarımızı avantajlara çevirmek için koşarız. En iyilerinden öğreniyoruz. Ve en iyileri diyor ki “en zayıf parçanır kadar iyisinizdir”. İşte bu yüzden her hizmetlerimizin her bir eksisini gelecekte büyük bir avantaja çevirmek için çalışıyoruz.

UltaHost birçok farklı hizmet sunar
Pixabay üzerinden Gerd Altmann görseli

Web Hosting Secret Revealed’a göre UltaHost’un avantajları

İncelemeye geçecek olursak, yazarı Timothy Shim UltaHost’un faydalarını çok iyi bir şekilde tespit etmiş. Hostingimizin faydaları hakkında bir şeyler yazmanın zor bir iş olduğunu biliyoruz. O kadar çok fazla var ki en önemlilerini seçmek zor. Bu yüzden Timothy’i yaptığı iyi iş için kutluyoruz. Ona göre en güçlü avantajlarımız şunlarmış:

  • Tüm UltaHost paketleri NVMe depolama kullanıyor;
  • UltaHost cPanel kullanıyor;
  • 99.9% çalışma süresi garantisi;
  • Aşırı satma politikası yok;
  • Ücretsiz zararlı yazılım taramaları;
  • Ücretsiz günlük yedeklemeler;
  • Tek durak web hosting hizmetleri

En güvenilir web hosting

İncelemeden belli oluyor ki yazar güçlü yanlarımızdan biri olan güvenliğe dikkatimizi görmüş. Evet bu doğru. UltaHost için veri güvenliği ve güvenli sunucular iki ana önceliktir.

Bizim fikrimizce güvenlik hostingin en elzem unsurudur. Tabi ki hosting hızlı, sağlam ve kullanımı kolay olmalı. Ancak tüm bu özellikler veri güvenliğine göre ikincil önemde kalıyor.

Şirketlerin en değerli varlıklarını hosting sunucularında saklıyoruz. Bunlar özel veri, müşterilerin verileri ve fikri mülklerdir. IT altyapısına yapılan yatırımlar şu anda şirketler için en yüksek maliyetli yatırımlardır. Siteler şirketlerin dünyaya açılan kapılarıdır. Onlara dikakt etmek çok önemlidir ve güvenlikten taviz veremeyiz.

Yazarın %99.9 çalışma süresi garantisi, son model NVMe SSDler ya da aşırı satma politikası olmaması gibi diğer elzem unsurları farkettiğini de görmekten mutluyuz. Ancak inceleme paylaşımlı hostinge fazla odaklanıyor.

Virtual Dedicated Servers

Gerçek şu ki UltaHost ucuz. Ancak premium hizmetler de bizler için çok önemlidir. Her türlü hosting geliştiriyoruz ama asıl uzmanlık alanımız virtual private serverlar. Özellikle de kendi icadımız olan virtual dedicated serverlar.

VDSler fiziksel adanmış sunucular ile aynı özellikleri taşıyan sanal sunuculardırlar. Aralarındaki fark ise şudur: Sistem fiziksel kaynakları böler ve bunlar üzerinde sanal sunucular oluşturur. İşletim sistemi diğer sunuculardan bağımsızdır ve kullanıcıya özeldir. Fiziksel sunucularda olduğu gibi VDS Sanal Sunucular üzerinde yazılım kurulumu ile alakalı kısıtlamalar yoktur.

VPS sunucuları
Pixabay üzerinden Gerd Altmann görseli

Virtual Dedicated Server büyük online dükkanlara, yüksek ziyaretçi trafiği olan forumlara, video paylaşım sitelerine ve şirket sistemlerine hizmet edebilir. VPS ile fiziksel sunucu arasında kalan orta bir seçenektir.

VPS sizin için yeterli değil ise VDS’i tercih etmelisiniz. VDS bir virtual private server fiyatına alınan neredeyse bir fiziksel sunucudur.

Bu teklif eşsiz, benzersiz ve rakipsizdir. Herhangi bir UltaHost incelemesi yaparken bundan bahsetmenin mantıklı olduğunu düşünüyoruz. UltaHost’u ucuz hosting potasına atıp değerlendirmek şirketimiz ile alakalı gerçeğin sadece bir kısmını gösteriyor. UltaHost’un hostingi ucuz ama kalitesi yüksek. Talebi yüksek müşteriler için teklifimiz basitçe en iyisi.

Web Hosting Secret Revealed’a göre UltaHost’un dezavantajları

Yazar UltaHost’un kötü yanlarından bahsederken bir problem yaşamış. Bu bizim için anlaşılabilir. Bu kötü yanların varolmadığından emin olmak için her şeyi yapıyoruz. Hizmetlerimizin zayıflıklarını öğrenir öğrenmez o kısmı güçlü yanımız yapmak için her şeyi yapıyoruz. Sadece gelişmek istemiyoruz, mükemmeliyete ulaşmak istiyoruz.

Yazar pazarlama iletişiminde tutarsızlığı şirketimizin ana dezavantajı olarak görmüş.

Site mesajlarının beni biraz rahatsız edecek kadar tutarsız olduğunu gördüm. Örneğin bir yerde %99.9 çalışma süresinden bahsedilirken başka yerlerde “Mükemmel Çalışma Süresi” ve “%100 Çalışma Süresi” ibarelerini gördüm.

Biz ilk okulda %99.9’un aşağı yukarı %100 ettiğini öğrendik. Eğer yüzdeler ile anlatacak olursak çalışma süremizin %99 olduğunu söyleyemeyiz. Çalışma süremiz %99.9’dur. Yuvarlarsak bu da %100 eder. Ve bu da şüphesiz mükemmel çalışma süresi demektir.

99,9% çalışma süresi

Peki %99.9 çalışma süresi ne anlama gelir? Bu hizmetlerinizin her zaman aktif olacağını garanti ediyoruz demektir. Bu %0.01 yılda toplam 9 saatten bile azdır. Bunlar kısa süreli (bir dakikadan az) neredeyse farkedilmesi imkansız bakım kapamalarıdır. Bazen yılda bir ya da iki kez kapama daha uzun sürer – bir ya da iki saat. Ancak bunu sunucunun bulunduğu bölgelere göre trafiğin az olduğu saatlerde yaparız.

UltaHost’un incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
BitNinja servers are secured

UltaHost Sunucuları BitNinja kullanımı İle Nasıl Korunuyor?

Next Post
Fast Server for High-Performing Websites

Hızlı Sunucu: Yüksek Performanslı Websitelerinin Anahtarı

Related Posts
 25% off   Enjoy Powerful Next-Gen VPS Hosting from as low as $5.50