WoWonder ve Sngine sosyal ağ komut dosyalarının karşılaştırılması.

Wowonder vs. sengine
Comparison-between-WoWonder-and-Sngine-social-network-scripts

Sosyal iletişim, aile, arkadaşlar, akrabalar ve sevdiklerinizle iletişim kurmanın ideal yoludur. Ve iş yapmak.

Bu nedenle, kendi sosyal ağ platformunuzu oluşturmanız çok önemlidir.

Çoğu zaman, en iyi deneyimi sağlayacak web sitemizi veya platformumuzu oluştururken hangi sosyal ağ komut dosyasını kullanacağımıza veya müşterilerimizi memnun edecek harika özelliklere sahip web sitesine karar vermekle karşı karşıya kalırız. Özellikle en iyi sosyal ağ yazılımını ararken bunu elde etmek genellikle zordur. Burada, iki popüler sosyal medya komut dosyasının bir karşılaştırmasını inceledim: Wowonder ve Sngine, ortak özellikleri, farklılıkları ve kendi web sitenizi veya çevrimiçi topluluğunuzu oluşturmayı düşünüyorsanız bir tane satın alma konusundaki anlayışları.

Wowonder, kendi web sitenizi veya programınızı çevrimiçi başlatmanıza izin veren önde gelen bir Köprü Metni (PHP) sosyal ağ ön işleme komut dosyasıdır. Wowonder, hızlı, güvenli ve düzenli olarak güncellendiği için birçok kullanıcı tarafından en iyi sosyal program olarak kabul edilir.

Bu sosyal program, yüksek özelleştirme, çarpıcı hız, yüksek performans, bulut yükleme, en son teknoloji, tam yanıt ve güçlü yönetici paneli (yönetici paneli) gibi birçok harika özelliğe sahiptir. Yönetici paneli aracılığıyla herhangi bir ayarı değiştirmenize veya seçtiğiniz herhangi bir rengi özelleştirmenize olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir ve esnektir. Sitenizin bir milyondan fazla kullanıcıyla ilgilenmesini sağlayan güvenli sistem sayesinde sitenizi süper hızlı, yüksek performanslı yapan çok güçlü bir önbelleğe alma sistemine sahiptir.

Wowonder’ın Bulut Yükleme özelliği, fotoğraflarınızı ve videolarınızı buluta uzaktan yüklemek için Amazon S3’ü kullanmanızı sağlar. Wowonder, en son teknolojinin dahil edilmesi nedeniyle son derece güvenlidir ve popüler bir Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edildiğinden yanıt verir, bu da onu tamamen mobil duyarlı hale getirir.

Son olarak, güçlü yönetici paneli aşırı vurgulanamaz, kullanıcılar, gönderiler, sayfalar, gruplar, ayarlar ve web sitenizin stili gibi web sitenizin içeriğini yönetmenizi sağlar. Ayrıca, çeşitli abonelik planları aracılığıyla web sitenizden para kazanarak veya yalnızca web sitenizde reklam görüntüleyerek daha fazla para kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz ve akrabalarınızla anlık mesajlaşmanın yanı sıra sesli ve görüntülü aramalar, emojiler, grup sohbeti ve çok daha fazlası Wowonder’ın mesajlaşma sistemini havalı ve harika kılıyor. Yakınınızda arkadaş bulmakla ilgileniyorsanız, yakın çevrenizde gerçek zamanlı arkadaşlar bulmanızı sağlayan ilişki veya cinsiyet filtreleri uygulayabilirsiniz. Wowonder hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi İnternet sitesi ve Sıkça Sorulan Soruları (SSS) ziyaret edin.

WoWonder ve Sngine

Sngine, bir sosyal web sitesi veya çevrimiçi sayfa oluşturmanıza olanak tanıyan bir hiper metin ön işlemcisi (PHP) sosyal ağ komut dosyasıdır. Platform, temel özelliklerle işlevseldir ve sadece bir dakika içinde başlatılabilir. Sngine hızlı, güvenli ve düzenli olarak güncellenmektedir. Web sitesi ayarlarınızı yapılandırmanıza, temayı, dili ve çok daha fazlasını değiştirmenize olanak tanıyan harika bir yönetici ve düzen paneline sahiptir. Sngine’in harika özellikleri arasında görüntülü ve sesli aramalar, reklam sistemi, reklam sistemi aracılığıyla web sitenizden para kazanma, profesyonel paketler, abonelik ve üyelik planları; Mesaj tepkileri, gündüz/gece modu, hikayeler, forumlar, bloglar, pazar yeri, filmler, puan sistemleri, bağlı kuruluşlar, hediye sistemi, yakın arkadaş, bulut depolama, özel alanlar, davet sistemi, rehber, sosyal giriş, diller vb. iki faktörlü kimlik doğrulama, reklam algılama, gündüz selamlama, tarayıcı bildirimi, SMS doğrulama, gönderi ve sayfa tanıtımı, haber bülteni, e-posta bildirimleri ve doğrulama istekleri gibi gelişmiş özellikler bulunmaktadır. Sngine hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi İnternet sitesi ziyaret edin.

Wowonder ve Sngine hangi özellikleri paylaşıyor?

Wowonder ve Sngine pek çok ortak noktayı paylaşıyor. Popüler özelliklerinden bazıları şunlardır: sesli arama, görüntülü arama, grup sohbeti, yakın arkadaşlar, geri bildirim gönderme, anlık mesajlaşma, para kazanma, reklam sistemi, yönetici paneli vb. Her iki komut dosyası için de tüm yönetici özellikleri aynıdır ve kullanımı kolaydır. Her iki komut dosyası da abartı değildir, bu nedenle benzersiz bir web sitesi veya çevrimiçi topluluk oluşturmak için kolayca abonelik alabilir.

İki sosyal medya metnini ayıran nedir veya hangisi daha iyi?

Her iki sosyal metnin de birçok ortak, harika özelliği paylaştığı açıkken; Ancak, yaygın olmayan özellikleri göz ardı edilemez. Manisa Serpov’un haklı olarak belirttiği gibi, “Singin ve Wonder senaryosunu kıyaslayamazsınız. Wowonder senaryosu daha popüler ve piyasada eksiksiz mobil uygulamalarla bir sosyal script sitesi açmanıza izin veren ilk senaryo olarak kabul ediliyor. Ayrıca Wowonder. API için kod yapısı Bu onu Sngine gibi diğer betiklerden daha benzersiz ve daha güçlü kılan eksiksiz bir sistem içerir. Öte yandan Sngine, Wowonder’a kıyasla iyi bir şablon ve dokümantasyon sistemine sahip.Sngine’deki kodlama sistemi temiz;Ancak, Sngine, Wowonder eklentileri aracılığıyla kullanılabilen bazı özelliklerden yoksun.Sngine’den farklı olarak, Wowonder’ı siteden güncelleyemezsiniz ve karşılaşabilirsiniz. Wowonder güncellemelerinde bazı küçük PHP hataları.

Her iki program da ucuz olsa da Wowonder Sngine’a göre biraz pahalı ama harika özellikleri göz önüne alındığında Wowonder’ı satın aldığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Kısacası, sosyal ağlar, sosyal ağınızın yanı sıra sosyal ilişkilerinizi oluşturmak için birincil çevrimiçi platformdur. Yukarıda bahsedilen en iyi sosyal ağ hizmetlerinden ikisini kullanarak, müşterilerinizle etkileşim kurmak ve iş standartlarınızı iyileştirmek için sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Hem Wowonder hem de Sngine, bu tür amaçlar için birçok ortak özelliğe sahip harika sosyal medya komut dosyalarıdır. Ancak, Wowonder’ın API sistemi ve en son teknolojiyi içermesi göz önüne alındığında, Wowonder’ın Sngine’e kıyasla daha iyi bir sosyal senaryo olduğunu vurgulamak isterim.

Sitenizi oluşturmayı düşünüyorsanız, daha iyi bir deneyim için WoWonder betiğini şiddetle tavsiye ederim.

Bu makaleyi beğendiyseniz, UltaHost’un barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. İşletim altyapımız otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Kumaş sosyal ağ barındırma hizmetimizle size farkı gösterelim! Planlarımıza göz atın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
content ideas

Neden eBusiness için içerik fikirleri almalısınız?

Next Post
BitNinja servers are secured

BitNinja ile UltaHost serverlarının güvenliği nasıl sağlanır?

Related Posts
Total
0
Share