UltaHost, SourceForge listesinde 1. sırada yer aldı

UltaHost, tüm UltaHost ailesi için en önemli başarı olan Source Forge tarafından yayınlanan "En İyi Tahsis Edilmiş Sunucu Barındırma 2021" listesinde 1. sırayı aldı. Bu listede olduğu gibi 100'den fazla büyük & küçük firma ile rekabet halindeyiz.

UltaHost, SourceForge listesinde 1. sırada yer aldı
UltaHost, SourceForge listesinde 1. sırada yer aldı

Ayrıca SourceForge’un  çabalarımızı ve hizmetlerimizi kabul ettiğini ve bizi teşvik ettiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bizi sadece cesaretlendirmiyorlar; ayrıca yayınlarında bize Pazar Lideri etiketini de verdiler. SourceForge kısa süre önce “2021'in En İyi Özel Sunucu Barındırma Hizmetleri”     listesini yayınladı.  Anketleri, araştırmaları, hizmet karşılaştırmaları, pazar itibarları ve analizlerinden sonra bizi bu listenin ilk sırasına koyuyorlar. 

 

SourceForge, geliştiricilere diğer geliştiricilerin kodlarını kolayca harika şeyler inşa etmeleri için saklamalarını ve kullanmalarını sağlayan web tabanlı bir çevrimiçi havuzdur. Bu hizmet için tek bir kuruş bile talep etmiyorlar. Dahası, geliştiriciler için ücretsiz yazılım sunarlar, anketler düzenlerler ve geliştiricileri ikna etmek için pazar lideri yazılım ve hizmet sağlayıcıları yayınlarlar. 

 

2 yıllık zaman diliminde çağımızın 10 katı büyük firmalarla rekabet ettiğimizi gururla duyurduk. Bu, hizmetlerimizin ve benzersiz müşteri desteğimizin kanıtıdır, çünkü müşteriler her zaman önceliğimizdir. Bunun için tüm kredi çalışkan, özverili ve kibar çalışanlarımıza gider. Özellikle anlık sohbet yanıtlayan ekibimize. 

 

Hizmetlerimiz hakkında konuşursak, en düşük fiyatlarla birinci sınıf Web Hosting Çözümleri sağlıyoruz ve henüz doldurulmamış canlı müşteri desteği ve danışmanlığı boşluğunu aşmaya çalışıyoruzSunucularımızı Kurşun Geçirmez yapanoldukça gelişmiş ve olgunlaşmış Makine Öğrenimi tabanlı bir güvenlik mekanizmasına sahibizVirüslere ve hatalara karşı cephe savaş askerleri olarak çalışan ve% 99.9 çalışma süresine sahip olduğumuz için sunucularımızı hack'lemeden yapan BitNinja güvenlik hizmetlerini   kullanıyoruz.

Ayrıca, genellikle diğer şirketlerin sunmayacağı birçok benzersiz ve müşteri odaklı özellik sunuyoruzörneğinSunucu Destek Hizmetleri sunuyoruz - bunlara müşterimizin sunucularına talep üzerine sürdürdüğümüz ve ardından herhangi bir üçüncü taraf hizmeti almamıza gerek kalmayacaktırSunucu Bakımı için. 

 

Ayrıca, genellikle şirketlerin sunmayacağı sunucu ve barındırma danışmanlığı ve Teknik destek sunuyoruz: ücretsiz posta sunucuları, Şifreler, Yerleşik SSD kurulumu ve daha pek çok ek hizmet. 

  

-------------------------------------------------- 

  

Bu makaleyi beğendiyseniz UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlü altyapımız, otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkı gösterelim! Planlarımıza göz atın