UltaHost, SourceForge listesinde 1. sırada yer aldı

UltaHost ranked 1 Sourceforge
Shares

UltaHost, Source Forge tarafından yayınlanan “En İyi Dedicated Hostıng 2021” listesinde 1. sırada yer aldı.

SourceForge’un çabalarımızı ve hizmetlerimizi kabul ettiğini ve teşvik ettiğini duyurmaktan da gurur duyuyoruz. Bizi sadece cesaretlendirmiyorlar; onlar da yayınlarında bize Pazar Lideri etiketini verdiler. SourceForge kısa süre önce “2021’in En İyi Dedicated Server Hostıng Hizmetleri” listesini yayınladı. Anketleri, araştırmaları, hizmet karşılaştırmaları, pazar itibarları ve analizlerinden sonra bizi bu listenin en üstüne koydular.

SourceForge

SourceForge, geliştiricilerin diğer geliştiricilerin kodlarını kolayca harika şeyler oluşturmak için depolamasına ve kullanmasına olanak tanıyan web tabanlı bir çevrimiçi depodur. Bu hizmet için tek kuruş ücret talep etmiyorlar. Ayrıca, geliştiriciler için ücretsiz yazılım sunarlar, anketler yürütürler ve geliştiricileri cezbetmek için pazar lideri yazılım ve hizmet sağlayıcılar yayınlarlar.

2 yıllık bir zaman diliminde yaşımızdan 10 kat büyük firmalarla rekabet ettiğimizi gururla duyurduk. Bu, hizmetlerimizin ve benzersiz müşteri desteğimizin kanıtıdır çünkü müşteriler her zaman önceliğimizdir. Bunun için tüm övgü, çalışkan, özverili ve kibar çalışanlarımıza aittir. Özellikle anlık sohbet yanıtlama ekibimize.

Hizmetlerimizden bahsetmişken, en düşük fiyatlarla birinci sınıf Web Barındırma Çözümleri sunuyoruz ve henüz doldurulmamış canlı müşteri desteği ve danışma boşluğunu kapatmaya çalışıyoruz. Sunucularımızı Bulletproof yapan son derece gelişmiş ve olgun bir Makine Öğrenimi tabanlı güvenlik mekanizmamız var. Virüslere ve hatalara karşı ön saflarda savaşan askerler olarak çalışan ve %99,9 çalışma süremiz olduğu için sunucularımızı hacklemeden yapan BitNinja güvenlik hizmetlerini kullanıyoruz.
Ayrıca, diğer şirketlerin genellikle sunmadığı birçok benzersiz ve müşteri odaklı özellik sunuyoruz, örneğin: Sunucu Destek Hizmetleri sunuyoruz – bunları müşterimizin sunucularına talep üzerine sağlarız ve daha sonra herhangi bir üçüncü taraf hizmeti satın almamız gerekmez. Sunucu Bakımı için.

Ayrıca şirketlerin genellikle sunmadığı sunucu ve barındırma danışmanlığı ve Teknik destek de sunuyoruz: ücretsiz posta sunucuları, Şifreler, Yerleşik SSD kurulumu ve daha birçok ek hizmet.

Bu makaleyi beğendiyseniz, UltaHost barındırma platformunu seveceksiniz. Destek ekibimizden 7/24 destek alın. Güçlü altyapımız otomatik ölçeklendirme, performans ve güvenliğe odaklanır. Size farkı gösterelim! Planlarımıza göz atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
How To Make a Video-Sharing Platform

Dedicated Server Web hostıng nedir

Next Post
UltaHost affiliate program

UltaHost Ortaklık Programı Şimdi Kayıt İçin Açıldı

Related Posts